Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ezzel a lánnyal? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a lánnyal? Hogy lépjek tovább? (Hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel sokáig barátok voltunk, aztán úgy alakult, hogy egy helyre kerültünk tanulni. Gyakorlatilag elkezdtünk minden nap találkozni, még jobb barátok lettünk, tényleg így indult a dolog. Tudni kell róla, hogy már 2,5 éve kapcsolatban van. Aztán egy jó idő után kialakult köztünk valami komolyabb, ekkor egyik este le is feküdtünk, de megbeszéltük, h ogy ez ennyi volt, nincs jelentősége. Később, egy komolyabb beszélgetésből kiderült, hogy azért ez ennél komolyabb, mert én is elkezdtem iránta többet érezni, ő pedig azt mondta, nem tudja még mit érez, de biztos, hogy több, mint barátság. Tudni kell róla, hogy soha nem csalta meg egy barátját sem, ezt tudom róla, mert vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt tudhatom és mondta is. Majd még ez az eset megtörtént többször is, hiába mondta minden alkalom után, hogy ez az utolsó. Egyszer azt éreztem rajta, hogy szakítani fog, majd másszor azt, hogy esze ágában sincs. Majd legutolsó alkalommal, mikor lefeküdtünk, utána mondta, hogy ez tényleg az utolsló volt, és több ilyen nem lehet, csak barátok lehetünk. De mégis azt érzem rajta, hogy szeret és legszívesebben velem lenne már, mégsem szakít. Most ilyenkor mi van? Mit tudok tenni? Azt még azért tudni kell, hogy vidékre kerültünk tanulni és gyakorlatilag 2-3 hetente találkozik csak egy hétvégére a barátjával.

2014. máj. 3. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

mit akarsz egy ribitől?


korábban nem csalt, most megtette. ribi.

2014. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ler*bancozni. Gyerek még, tanulja a dolgokat.


Azt gondolom, hogy középtávon már a tied a csaj és lehet, hogy csak napok kérdése és a másik srácnak fogunk tanácsokat adni ugyanezen a fórumon :)

Tanácsolni azt tudom, hogy csak semmi hirtelen mozdulat, lassú víz partot mos. Támogasd, légy megértő, ha dugni akar, tedd meg, amikor épp olyanja van, hogy ellök, fogadd férfiasan. Légy barátságos és vonzó neki és majd magától az öledbe hullik.

2014. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ribi. nem kell csalni. gerinc kérdése


30+F

2014. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerül megszerezned, arra azért figyelj, hogy ne nagyon kerülhessen hozzá közel más fiú. Én nem tartom ribinek, mert nem egy vadidegennel feküdt össze, hanem valakivel, akivel régóta ismerték egymást, és eddig csak egyszer (mármint egy fiúval) fordult elő, de ezek után nekem nehéz lenne megbízni benne, és egy későbbi fiú "barátjában"
2014. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem ribi. nagyon nehez lehet neki, mert 2,5 eves kapcsolat az mar eleg hosszu... valoszinuleg voltak ott komolyabb problemak, kulonben nem csalta volna meg a baratjat, plane nem tobbszor. szerintem a lany fel, mert bar teged valasztana, nem meri meg a komoly kapcsolatat dobni... elobb-utobb viszont donteni fog, valoszinuleg melletted marad. 20/L
2014. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!