Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni egy ilyen helyzettel? Veszekedjek, szakítsak, vagy csak egyszerűen felejtsem el, mert nem is akkora nagy baj?

Figyelt kérdés
A barátommal mostanában elég keveset tudunk találkozni a zh-k, és a közeledő vizsgaidőszak miatt. Ennek ellenére tegnap közölte hogy ő elmegy inkább a haverjával találkozni, pedig csak tegnap este tudtunk volna együtt lenni (kb jövőhét péntekig). Meg se kérdezte a véleményemet, bár én mondom magamtól is, de annak ellenére hogy nem örültem a dolognak mégis elment. Simán itt hagyott úgy hogy látta hogy nagyon mérges vagyok, aztán később felhívott és telefonon veszekedtünk (fantasztikus megoldás). Azóta nem is hívott egyáltalán, pedig szerintem ennyi jóérzés igazán lehetne benne, vagy valami hajlam hogy nem tesz magasról erre az egész kapcsolatra. Ha felhív majd, mit mondjak? Hogyan viszonyuljak hozzá? Nem tudok mit kezdeni vele, annyiszor előfordult már hasonló, és mindent kipróbáltam, de mintha egy zoknival próbálnám megbeszélni..
2014. máj. 3. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni, te tudod miért jó vele, s miért nem. Ha úgy érzed nem szereted, akkor tudod mi a megfelelő lépés, ha ennek ellenére is szereted, akkor meg beszéld meg vele választásának miértjét. De ebben inkább a szívedre hallgass, mintsem vadidegenekre.
2014. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le ezt a büdös zoknit és alkalmazz mosottat. Már ha érted.
2014. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapintatlan a párod. Részletezhetném még, de azzal nem segítek.

A lényeg, hogy te választottad őt. Döntsd el, hogy neked ez belefér-e, le tudod-e nyelni a békát? Mert az 100, hogy nem fog megváltozni ennyi idősen. Ez a jelleméből fakadó dolog.

2014. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:
Apró észrevétel, hogy miért választja egy ivarérett férfi a barátnője helyett a haverjait? :-O
2014. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért választotta a haverjait, mert tombolni szeretett volna. Veled ezt valószínűleg nem tehette volna meg, mivel te gondolom egy csendes közös estére vágytál volna. Szerintem ne veszekedj vele, de ne is szakíts. Rendben, rosszul esett, amit tett, nem baj, hogy ennek hangot adsz, de ahelyett, hogy a feszültséget növeled kettőtök közt, és eséllyel a kapcsolat végét is előidézed, inkább mondd meg neki, hogy rendben van, elfogadod a döntését, de ezért cserében egy szuper randit rittyentsen neked legközelebbre.

Fogadd el, a férfiak nagy része másképp vezeti le a felgyülemlett stresszt, és nyomást, mint a nők. Némelyiknek egyszerűen kell egy laza haverokkal tombolós iszogatós, magukat elengedős este, mikor nem várják el tőlük, hogy teljesítsenek.

Szóval ezt egy kicsit túlreagáltad szerintem, és kompromisszum helyett azonnal támadtál és erőszakoskodtál.

És mielőtt megkérdeznéd, nő vagyok =)

2014. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!