Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel? Csak róla szól minden.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

több mint 5 éve vagyunk együtt. Már volt alkalom, hogy szakítottunk, de csak kis időre. Sajnos mostanában újra előjöttek a gondok. Kezdem (újra) úgy érezni, hogy a mi kapcsolatunk csak a páromról szól.

Együtt élünk, de én nagyon sokat vagyok egyedül. Heti 3 edzése van, plusz hétvégén a meccs. Én ilyenkor igyekszem találkozni a barátnőimmel, mert ha olyankor beszélek le találkozót amikor ő esetleg otthon lenne, akkor már kapom a fejmosást, hogy miért hagyom egyedül. De amikor ő edzésen van, és esetleg egy héten 2-szer én ilyenkor barátnőzök, azt is szóvá teszi.

Mindig azt kell csinálnunk amit ő szeretne. A hétvégén is egész nap emlegettem neki, hogy szeretnék elmenni az egyik szórakozóhelyre, mert a kedvenc énekesem lesz a sztárvendég, akkor a fejemhez vágta, hogy ő nem akar oda menni, mert nem szereti ezt az előadót. Aztán a végén egy kis falusi, kb. 50 fős bálon kötöttünk ki,- oda volt kedve menni- ahol igazából csak veszekedtünk, mert kifakadtam, hogy minden mindig csak róla szól.

Aztán még egy eset, amikor megbeszéltük a párommal, hogy elmegyünk bulizni, de páromnak este még programja volt -haverokkal söröztek-, és úgy volt hogy siet haza. Aztán az lett belőle, hogy még éjfélkor is hívogattam, hogy mikor ér haza, mert indulnunk kellene. Azért nem mentem el nélküle - barátnőm várt a szórakozóhelyen-, mert közölte, hogy ha elmegyek nélküle, akkor balhé lesz. Aztán miután hajnali fél 4-kor hazaért, azzal védekezett, hogy a telója az autóban maradt. Szerintem ez csak kifogás, mivel valószínűleg eszébe sem jutottam, hogy én otthon várok rá, és hogy megint kiszúrt velem.


Ezek után, ugye jogosan gondolom, hogy csak róla szól minden??

Ja, és miután elmondtam neki, hogy így gondolom, felsoroltam, hogy mi alapján érzem így, tehát ezeket neki is elmondtam, amiket most nektek. Ezek után kiakadt, hogy én bántom őt, és hogy miért szidom. Már nem tud ezeken változtatni.


Nagyon szeretem, de már azon kaptam magam,hogy más férfiak után érdeklődöm, és hogy hiányzik az igazi törődés. Neki minden csak a fociról szól! :(


Mit tegyek?? Már a beszélgetés nem megy, mert kiakad, hogy miért bántom őt, meg hogy én mindig csak szidom.


2014. febr. 25. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Önző a csávó, és csak magával törődik, ráadásul uralkodni akar feletted.

Szakíts, ha jót akarsz, mert ez nem egészséges kapcsolat.

2014. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy én 22 éves vagyok, ő 27.
2014. febr. 25. 21:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Aznap este, amikor megpróbáltam beszélni vele, fogta magát, felöltözött, hogy elmegy otthonról, mert nem hallgatja tovább a mondandómat. Aztán az lett a vége, hogy én kértem tőle bocsánatot, hogy ne haragudjon, és ne menjen el.
2014. febr. 25. 21:08
 4/10 YuY ***** válasza:

Ha 27 évesen még nem jött rá, hogy a focival nem fog elérni annyit ebben az országban, hogy érdemes legyen rá az időt pazarolni, akkor nem is értem miért vagy még mindig vele?!

Rendben van, hogy remek játék és kikapcsolódás, de ha nem NB1-es focista, akkor a kapcsolata lehet, hogy többet érne...

2014. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jam, a csattanó... visszafeküdt mellém az ágyba, és mintha semmi sem történt volna, szexelni akart... nem elég, hogy 1,5 óráig veszekedtünk, őt ez nem hatja meg...
2014. febr. 25. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vesz téged figyelembe, nem figyel rá.

Ha nem akarod ezt, akkor ismétlem magam, szakíts.

Jobban járnál, ha találnál valaki olyat magad mellé, aki megbecsül, és nem egy háziállatnak néz.

2014. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Annyira el vagyok keseredve... nagyon szeretem, meg azóta aranyos, meg minden... de heti egyszer tuti veszekszünk, és általában ugyan az a téma...

Szeretem, de elgondolkodtató, hogy van-e értelme húzni az időt...

2014. febr. 25. 21:13
 8/10 A kérdező kommentje:

Most adok neki egy kis időt...

munkahelyi tanfolyam miatt pár hónapig el kell utaznia, és csak hétvégente jön haza. Ha normálisan viselkedik velem, és nem fog ellenőrizgetni, hogy tényleg ott vagyok-e ahol mondom, és azzal akivel mondom - mert ez most így van...

Akkor azt hiszem teszek még egy próbát a beszélgetéssel.

2014. febr. 25. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy, ha adsz neki mégegy esélyt, de hát te életed, te b*szod el.
2014. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy viselkednék, ahogy ő, elmennék egyedül vagy a barátaimmal szórakozni. Ha emiatt hisztizik, én is elviharoznék a mondat közepén, esetleg elkapnám a pillanatot, amikor a reakciómat várja, vagy amikor akar tőlem valamit, hátha ilyenkor figyel is rám, és közölném, hogy ha legközelebb elmenekül a veszekedés elől, vissza se jöjjön.
2014. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!