Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, a mostani páromtól még nem tudtam elköltözni,még nincs kimondva, de már nem vagyunk együtt, az új pasinál ugyanez a helyzet, a nőjével él, rosszban vannak, elég sokszor találkoztunk már, ismerkedünk stb, 2 hetet kért, hogy megoldja a helyzetet, a csajával, és elkezdődhessen hivatalosan is a kapcsolatunk, viszont ez a 2 hét, szerdán letelik.

Nem akarom cseszegetni, mert akkor nem leszek különb ,mint a csaja, de már gyűlölöm ezt a helyzetet, hogy 2 naponta 2 órára találkozunk, és akkor sem tud elvonatkoztatni a problémáitól.

Úgy érzem nem is hozza lázba ,ha találkozunk, vagy ,hogy természetesnek veszi már, de ne legyen már az, hiszen alig pár hete ismerem.

Lehet, hogy régi módi vagyok, de nekem hiányzik, hogy udvaroljon, teperjen, és éreztesse, hogy érdeklem.

Én is próbálom megoldani az élethelyzetemet, már fel hoztam magamhoz ,hogy ne az utcán kelljen találkoznunk, és, hogy ne ilyenek miatt rontsuk el , de úgy érzem én hozom folyamatosan az áldozatokat ,és ő semmit nem tesz azért, hogy normális kapcsolatunk legyen.

Tudom, hogy más dolgai is vannak, és nem azon jár az esze 0-24-ben, hogy elköltözzön, de nem tudom mit csináljak, én nem bírom már ezt a helyzetet, és lejárt a kért határidő is. Nem akarom elijeszteni a követelőzésemmel, mert egyébként nagyon oda vagyok érte.

Hogyan oldjam meg ezt, hogy jól süljön el?


2013. aug. 31. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem ez a pasi nincs és nem is lesz meg neked.
2013. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat alapja a kommunikáció, tehát én azt tanácsolnám, hogy beszélj vele. Ha fontos vagy neki, akkor megteszi a kedvedért, hogy udvarolgat, stb... neked. Nem azt mondom, hogy "cseszegesd", hanem, hogy mond meg neki, hogy mi bánt. A problémákat mindíg meg kell beszélni, és megpróbállni együtt megoldani. Ha ô erre nem lesz képes, akkor gondold újra, hogy megéri-e az idôdet.

Amúgy, ha még csak a kapcsolatotok elején tartotok, akkor nem is baj ha nem vagytok folyton együtt, így legalább nem untok rá egymásra. Sôt, én még kevesebbet találkozgatnék vele, elfoglalnám magam, így majd nem találja majd "természetesnek" a találkákat, és neked sem tenne rosszat. Lehet, hogy kevesebbet látnátok egymást, de legalább mindkettôtök több idôt fordítana arra, hogy készüljön egy-egy randevúra, és ezáltal izgalmasabb is lesz. Ha viszont te nem érnél meg neki annyit, akkor te se pazarold rá a drága perceid.

Ps. Lehet, hogy a 2-hetes terve nem jött össze, de ez még ne legyen a világ vége...

2013. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én azt tanácsolom hogy várj. Tudom hogy ez a legnehezebb de ebben a helyzetben ez is a legjobb amit tehetsz. Nemsokára lejár a határidő, de ha két hetet kibirtá akkor pár nap már nem számít. Adj neki időt, hagyd hogy ő keressen. Ha tényleg el tudta rendezni a dolgait akkor majd fog udvarolni, csak várd ki amíg eljön a te időd. Mert szerintem mindenki tudja hogy milyen nehéz lezárni egy jelentős korszakot.

Remélem tudtam segíteni:) xxx

2013. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!