Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Együtt járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Együtt járok egy fiuval 5 eve nagyon szeret, csak már türelmetlen vagyok egy kicsit mert a terveinket nem tudjuk megvalositani en tudom hogy ő szeretné de nem tudja mert nem talál egy jo munkát, dolgozik ö de aval nem sokra megy

Figyelt kérdés
Mi lesz szerintetek van ertelme várni még par évet hogy végre együtt lehesünk.
2009. dec. 26. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos így nem igazán érthető. Nem írtad le mik a terveitek, ha leírod tudunk segíteni :)
2009. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem sok az infó, de ha tényleg ennyi a gond csak, hogy a tervek nem sikerültek, és még várnotok kell pár évet, akkor szerintem nem éri meg ezért szakítani. Együtt kibírtok néhány évet, még ha nehézségeitek is vannak, utána pedig annál jobb lesz együtt :)
2009. dec. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, a terveinkre aszt ertem hogy mi mindig tervezuk hogy milyen jo lene már együt es hogy milyen jol meglenünk rég tervezuk de az anyagiak miat nem sikerul
2009. dec. 26. 02:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyáék és mi több 10 évig nélkülöztünk mire egyenesbe jöttünk anyagilag/"álomilag" :)

Ez itthon így megy. Ha csak nem húztok ki külföldre alaptőkéért akkor igen sokat kell gályázni még egy egérlyuk bérléséért is sajnos :(

2009. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először neked is le kellene érettségizni (mert a helyesírásodat elnézve eléggé.... vagy), majd tanulni valami szakmát amivel el is tudsz helyezkedni, aztán talán lesz elég pénz ahhoz, h együtt éljetek:)
2009. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már eretségiztem:)
2009. dec. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!