Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért csak a kigyúrt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak a kigyúrt, szőke hercegek kellenek?

Figyelt kérdés

A rosszfiúk kellenek a nőknek. A fiataloknak ott vannak a nőnemű fiú sztárok, az idősebbeknek meg Vin Diesel meg Brad Pitt. A média a közvetítő: amit látsz, azzá válsz!


50 évesek is az izmos meztelen pasikról álmodoznak, főleg facebook-on.


Pierre Woodman-t a nőknek akkor.



2014. máj. 3. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Számomra speciel a szőke pasik férfiatlanok...nagyon nagyon nem jönnek be. A kigyúrtak sem.


Természetes izomzat fizikai munka által, mint pl ami a férjemnek is van. Soha nem fogott súlyzót:D

Magas (190 centi) ez nekem fontos, pici pocakkal, ugyanis a kockás hasat sem szeretem. Nekem túl mesterként. Barna rövid hajú, és barna szemű. Álom pasi:) és imádom. Kicsit Matt Leblanc -ra hasonlít arcra kb a Jóbarátok 5. évadjától....amikor picit már idősebb. Amúgy jelenleg 25 éves.

Belsőleg leírhatatlan:D Annyi a lényeg, hogy a személyiségünk nagyon hasonló, ezért passzolunk egymáshoz. Alapvetően törődünk egymással mindig. Viszont ő szerencsére olyan pasi akit lehet piszkálni, lehet hülyéskedni, szemtelenkedni...és nem egy karót nyelt alak...sokkal találkoztam régebben, és nem viselném el hosszútávon az ilyen pasikat....csak azt akivel lehetek néha gyerek:) nekem ez is fontos.


A rossz fiús dolog miben nyilvánul meg? Mert ő nem egy tipikus jó fiú...szeret bliccelni, régebben rosszalkodott a suliban meg ilyenek.... De pl engem nem ver meg és semmi ilyen....nem bunkó, soha még a hangját sem emeli fel velem szemben. Tehát nem tudom hogy ez a rosszfiús dolog mit takar nálad kérdező...


Vin Diesel igen, helyes arcra... Brad Pitt nálam esélytelen lenne....csöpögős kategória, amit utálok.


Szóval szerintem kb a mai 15-16 éves csajok ízlésficamáról beszélsz (tisztelet a kivételnek)... mert a normális nőknek férfi kell, nem szőkített hajú szűk gatyás, rózsaszínpólós b...zik.


N/28

2014. máj. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11es te hülye vagy, már bocs. Nincs olyan, hogy természetes vagy természetesellenes izom. Az izomnak nagyon mindegy, hogy honnan milyen tevékenységből éri őt stimuláció, vágod? Mindegy, hogy szent fizikai munka vagy mit tudom én akármilyen sporttevékenység. Izom az izom, semmi más (izomsejt+izomrost ja meg izomszövetek(harántcsíkolt meg sima izomszövet meg szívizom sz. ) Szóval tökre mindegy, ez amit te írtál max. a vs teleshopba se állná meg a helyét. Az edzés nem is a fejlődés fő kulcsa, mert 70%ban fontos a kaja+pihenés. Javaslom nézz utána a dolgoknak, és felejtsd el az olyan marhaságokat, mint parasztizom ami szent, meg természetes meg a fefújt izom (ami amúgy bőr alá fecskendezett olaj, nem "izom"), meg hogy aerobik fogyaszt, meg hogy a zsírból izom lesz...
2014. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 csingilingg84 ***** válasza:
Szia, tudom, hogy elcsépelten hangzik, de vannak még olyan lányok, akiknek valóban a belső számít - és ezt nem csak mondják. Hidd el. Lehet valaki jóképű és adonisz alkatú, ha a belső értékek hiányoznak belőle, és mikor megismered a belsőjétől hányni tudnál. Van olyan, akinek ez kell, de én az olyanokat nem tudom komolyan venni - nem érdekel, ha ezt választják. Én jobban értékelem, ha valaki becsületes, udvarias stb. És ha van egy kis hibája? Ha nem tökéletes? Ki az? Én sem vagyok, ezért nem is várom el ezt senkitől. Remélem, segítettem. ;)
2014. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12 te mit ugatsz? Én azt írtam, hogy én azt tartom természetesnek, és nem mesterkéltnek, hogy valaki nem felfújtan izmos, nem kigyúrt, csak annyira izmos ami a fizikai munkától van. Ennyi.

Nagyon tudlak sajnálni ha szövegértelmezési gondjaid vannak. Illetve azért is, hogy a legnagyobb boldogságod az, hogy mások véleményébe belekötsz. Szánalomra méltó vagy, hogy ismeretlenül hülyézel le más embert. Téged minősít, nem engem.

2014. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem csak ő kell, és senki más!!!: [link]
2014. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!