Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan érzésem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan érzésem, hogy a barátnőm le akar igázni engem?

Figyelt kérdés
Mindent eldönt helyettem, semmibe se hagy beleszólni, még a családi ügyeimbe sem, mert ahogy ő megmondta, csak úgy lehet jól. Szerintetek?

2014. máj. 4. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, de én a helyedben lelépnék ilyen ember mellől.Ez a típus sosem változik.
2014. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Felnőtt korban az ilyen feleségektől betegszenek le az amúgy rendes pasik.

Jó lenne lassan megszakítsd az ilyen diktátor csajjal a kapcsolatot, hadd diktáljon másnak. Mellesleg az is lehet, hogy a családban pl. anyjától látja ezt a stílust ...

2014. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tudod, csak azt lehet leigázni aki hagyja magát :)
2014. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez igy nem tul jo dolog, marmint csak akkor ha papucs, szolga tipus vagy.


Egy jo kapcsolatban a felek megbeszelik a dolgokat, es egyutt hoznak donteseket. Maganugyekben pedig elfogadjak egymas donteset, esetleg kikerik egymas velemenyet.


Nalunk legalabbis igy van, es jo igy. Mindketten eros szemelyisegek vagyun, es igy tiszteletben tartjuk egymas velemenyet, meg ha nem is ertunk egymassal egyet mindenben.


lehet a baratnod ezt latta otthon, valakitol ezt tanulta el.


En leulnek vele beszelgetni, hogy nekem ez igy nem jo, es nem ertem miert akar iranyitani engem. Dontse el kepes - e valtozni, vagy pedig el akar teged vesziteni. mert mindekinek joga van a sajat donteseihez.

2014. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Akkor vált ilyenné, miután eljegyeztem.

Hogyan kérjem vissza tőle a gyűrűt?

2014. máj. 4. 11:15
 6/20 anonim ***** válasza:
7%

Én szurkolok a csajnak, de komolyan :D

nincs elég ilyen nő, aki ilyen, azt támogatni kell.

girlpower.

2014. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dőlj hátra és élvezd a sz.pását. Hisz ő egy igazi domina. Azt csinál Veled,amit akar. Azzal a testrészeddel,amelyikkel akarja. 23/l
2014. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Erről egyből az exem jutott eszembe. Fél éve szakítottunk, de totál ugyanez volt a helyzet. Persze a kapcsolat elején még minden szép és jó volt, aztán 3 év után jött ez az uralkodó stílus. Szerintem keress mást, mert ez csak rosszabb lesz, ha nem tudjátok rendesen megbeszélni. Bár gondolom a beszélgetések is milyen hangvételben zajlanak...
2014. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok tovább vele lenni: percre pontosan megtervezi a napjaimat, ő dönti el, hogy kivel és mikor beszélhetek. És azt is, hogy miről, és folyamatosan ellenőrzi ezt a barátaimon keresztül, akiknek szintén nem tetszik ez.
2014. máj. 4. 11:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Birtokol teged. Hatalmaba keritett. Ha nem tetszik, egyszeruen fejezd be vele!
2014. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!