Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan érzésem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan érzésem, hogy a barátnőm le akar igázni engem?

Figyelt kérdés
Mindent eldönt helyettem, semmibe se hagy beleszólni, még a családi ügyeimbe sem, mert ahogy ő megmondta, csak úgy lehet jól. Szerintetek?

2014. máj. 4. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha tudtam volna, hogy srác vagy, akkor másképp is válaszoltam volna.

"semmibe se hagy beleszólni, még a családi ügyeimbe sem"-ez nagyon bűzlik. Távoli unokatesóméknál van ilyen. Konkrétan az új feleség és annak családja évekig stratégiásan leválasztották a srácot a családról azért, hogy később erős hitelt vegyenek fel a nevére és csak elköltsék a pénzt.

Más szitut is ismerek, amikor maga az asszony szó szerint valóban diktatórikusan le akarják igázni a férjüket azért, hogy arra hajlítsák és gyurmázzák, amerre csak akarják ... évtizedekig ... Ebbe betegszik bele a legtöbb férj 40-50 évesen.

Ezeket mérlegeld és te döntsd el, hogy mit szeretnél.

2014. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"ő dönti el, hogy kivel és mikor beszélhetek. És azt is, hogy miről, és folyamatosan ellenőrzi ezt a barátaimon keresztül," - hát ha ez velem történt volna, másnap már biztos el is tüntem volna a szeme elől ...

Ugyanakkor javasolnám neki, hogy a szabadlábon lévő bűnözőket kezelje így, ne pedig téged, aki teljesen tiszta.

Képzeld már el, hogy milyen anyós és öregasszony lesz az ilyenből. Az ilyenektől van herótja egy lakóházban minden fiatalnak: hallgatózás, leskelődés, sz..rkavarás.

2014. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
menekülj!!!!!!!!!!!
2014. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Haver.... ha meglátja a böngészési előzményeidet (Megtalálja a kérdésed), neked reszeltek. :D

Töröld ki őket.

2014. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az eljegyzéssel biztonságban érzi magát, és most kezdi levetkőzni azt a szerepet amit eddig játszott neked.


Menekülj.

2014. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ó jaj szegény fiú, ne legyél már be pánikolva egy jegyűrű miatt, örülj, hogy még nem mondtátok ki a boldogító igent és, hogy még nincs gyerkőc.

Ne legyél már a papucsa!

21/L

2014. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

rémálmomba kívánok még egy olyan hajcsárt mint anyám

F20


fuss :(

2014. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sok férfi vágyik ilyen Domináns barátnőre.

Erényövet még nem zárt a farkadra? :D

2014. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Talán mert így van? :D

Lehet a leányzó sem tudatosan domina.

2014. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
lehet h élvezi, passzold le egy srácnak aki domina csajt keres
2014. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!