Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Érdeklem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdeklem? Van értelme tennem a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
kb. 2 hónapja barátnőm pasijába belezúgtam..a barátnőm csúnyán átverte és szerencsére szakitottak..azóta a pasi minden egyes nap irt nekem..hol barátnőmről beszéltünk hol másról....rosszul éreztem magam mert reménytelenül szerelmes voltam belé...és felmerült bennem csomószor hogy csak kihasznál hogy infókat kapjon barátnőmröl...aztán 1 hete találkára hívott..elmentem..szinte remegtem..aztán hányingere lett meg eleve beteg volt szóval hazament..másnap bocsánatkérő levelet írt hogy el kellett mennie..teljesen belkezúgtam...1 hete azonban nem ír..nem tudom ezt mire véljem...annyi minden tettem hogy megszerezzem...és nem tudom hogy ő mit érez hogy gondol rám...szerintetek mit tegyek?irjak neki?egyálatlán szerintetek megkedvelhet?vagy kedvel?segítsetek..teljesen tanácstalan vagyok..

2014. ápr. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ribi vagy. A barátnőd mellett kell állnod ha egy kígyó akkor is. Vagy ne nevezd a barátnődnek ha annyira akarod a sràcot. Mert akkor nem az. Vagyis inkább te nem vagy az.
2014. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jol latom, de szerintem ebbol (most) nem lesz semmi. Ha kozvetlenul a talalkozotok utan mar nem jelentkezett, akkor az az jelenti sztem, h ott tudatosult benne, h o ezt nem akarja/nem all keszen ra.

Biztosan a beszelgetesek jok voltam szamara, azert akart talalkozni, de meggondolhatta magat.

Sztem ne keresd most egyaltalan, vagy csak egyszer-ketszer. Ha erdekled, ugyis tudja hol talal, ha pedig nem, akkor legalabb nem dongetsz csukott kapukat.

2014. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
.
2014. ápr. 22. 19:14
 4/4 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak:nem ismered a sztorit...és ki mondta h nem álltam a barátnőm mellett?mellette vagyok és voltam...de ha szerelmes vagyok lehet rossz emberbe..de nem tehetek róla..ennyi...a második válaszolónak köszönöm a jótanácsot:D
2014. ápr. 22. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!