Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elrontottam?

Figyelt kérdés

van egy lány barátom,akivel sokat beszélünk facebookon,és én nemrég bevalottam hogy járnék vele,nemet mondot.de azért beszéltünk sokat és tegnap volt egy kis gubanc,rossz kedvem lett,és kötekedtem vele,tudom én hibám és nagyon meg is bántam,és kiderült hogy tegnap volt benne valami hogy megprobálhatnánk,de én kiöltem ezzel a veszekedésel ezt az érzést,ugy éreztem mint akit leütötek,annyira fájt,de a legrosszabb hogy tegnap nagyon sokszor irtuk,hogy szeretlek,és mára már mert megfogadta hogy nem fogja irni,nem irja,én irom neki nagyon sokszor,de nagyon fáj,mit tehetek?


van még remény hogy járjunk? vagy beszéljek ezek után vele? segitsetek,köszönöm



2014. máj. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

persze, nyugi.

A jövő héten már jelentkezni is fog. Hidd el, így működnek.

2014. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem jelentkezik beszélgetünk,csak annyira rossz:((
2014. máj. 4. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más hátra mint egy őszinte bocsánat kérés.. Mondd meg neki, mindenkinek van rossz napja, mint ahogy neked is rossz napod volt, ne haragudjon amiért kötekedtél.
2014. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Türelem!!!

Türelem rózsát terem.


De ha még egyszer megbántod valamivel én csaplak agyon!

Ha rossz kedved van és tudsz róla, akkor mondd meg és kérj időt míg elmúlik. Ha nem tudsz a rosszkedvedről, akkor jobb ha megtanulsz bánni magaddal.


Lehet, hogy érzékeny erre és ezzel teljesen elriasztod magadtól és mástól is esetleg, de most rólad/rólatok van szó.

2014. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd jelentkezni fog..

kérj bocsánatot legyél vele nagyon kedves, és közvetlen ha benne volt újra benne lehet azaz érzés ha jó vagy hozzá és mellette állsz.

2014. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jelentkezik ö:)és nem fogunk ezentul veszekedni az biztos,nagyon nagyon szeretem,meghalok néküle annyira,ö a szivem és az életem,ö a fény a sötétségben:))

köszönöm a válaszokat,jöhetnek még:D

2014. máj. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!