Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Na hát én itt elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na hát én itt elrontottam azzal h ilyen hamar lefekudtem vele, de hogy tudnék ezen változtatni, hogy küzdeni kelljen ertem? Hogy ne legyek könnyen kaphato? Hogyan tudok olyan lány lenni, akiert küzdeni kell?

Figyelt kérdés
15 év alatti vagyok,és a barátommal lefekudtem..én nem szerettem volna elveszitenia szuzesegemet,de nem ttudtam német mondani mert nagyon szeretem őt! És meg is bántam, hogy lefekudtunk de igazából jó volt.

2014. ápr. 1. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj... éreztette hogy már gy nem kellesz neki?
2014. ápr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Ha vki érti a lényegét pls tranlate. The.
2014. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érted küzdeni? :D ne röhögtess már... kiderült, hogy könnyen kapható vagy, innentől már nincs mit tenni.
2014. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valakinek számítasz akkor kvázi mindegy hogy azonnal vagy csak hónapokkal később fekszel le vele..

(Tapasztalat)


Ha ennyit nem tudsz németül mondani, akkor miért gondolod, hogy van esélye a kapcsolatotoknak?

Egy " nein"

Ich würde nicht... Ennyiből tudta volna..vagy ha csak megrázod a fejed, az egészen nemzetközi valasz



Itt van az, hogy gyerek vagy, a szex felnőtteknek való "játék"

2014. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó XDDDDDDDDDD nagyon nevetek

nem tudtam német mondani:D:D:D:D

2014. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most már semmit. Hülyeség lenne most úgy tenned, mintha nehezen volnál megkapható, ha ezt kezded el játszani, AKKOR fog otthagyni.

Ha szerelmes beléd akkor úgysem hagy el, ha meg nem, akkor elhagy. Ennyi.

2014. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!