Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ciki, ha 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha 20 évesen nem főzök tökéletesen?

Figyelt kérdés

Nemrég kötöztünk össze a barátommal. Eddig bármit főztem, jó lett, semmi sem égett oda, semmi sem maradt nyers, de ma véletlenül túl korán kevertem össze két dolgot, így minden lett, csak jó nem.

Azt hittem, ki is rak menten (apukám nagyon háklis, ha anyu elront valamit), de egyenlőre lezárta annyival, hogy "Na, ilyet még úgyse ettem"

Azt hiszem, elbujdosok szégyenemben... :(


20l


2014. máj. 4. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szörnyen gáz, szégyelld el magad.
2014. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, a többség egyáltalán nem tud főzni.
2014. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
főzz nekem húslevest ami 10/10-es pls k? kösz 4 xD
2014. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

még nem találkoztam főzni tudó lánnyal.


nővel igen

2014. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el tanulni a dolgot, az én barátom viszont nagyon benne van.


Egyáltalán nem gond, gyakorlás az egész!

2014. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs szerintem. Én se főztem tökéletesen, de idővel meg praktikákkal meg lehet tanulni. Mondjuk én rengeteget főztem anyummal így nekem nem volt nehéz. :D

De ezt ne érezd cikinek, majd belejössz.

2014. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és 20/L
2014. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én inkább sütni tudok, nameg a tésztafőzés megy :D De szerintem aranyos hogy ha próbálkozol, meg ha eddig ment, egy miatt nem fog kidobni.


Anyukám 20+ éve minen nap főz, tegnap szétesős lett a túrógombóca (teljesen szétfőzz az első pár), ő kicsit kiakadt, de aztán megsütöttük tepsiben, és csak jót nevettünk rajta hogy mi lett szegény "túrógombócból". :) Apum is úgy áll hozzá, hogy ha újat próbálunk és nem sikerül jól, hogy Hát ezt is kipróbáltuk, de azért legközelebb ne :D

2014. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ügyes vagy te :)
2014. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!