Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sírás, de szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sírás, de szerintetek vannak emberek akik egyedül élik le az életüket?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és nem tudom h hol mikor és hogyan. Barátokra már nem számíthatok mindnek gyereke van nem érnek rá.
2014. máj. 4. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vannak :(
2014. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
vannak
2014. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, van amiben jó az egyedüllét.
2014. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Akik itt toltik a vasarnap estejuket azok nagy resze igy jar,folega fiuk:)

Sajna nemmindenki nez ki jol,igy jartunk:)

2014. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Előfordulnak, egy dokumentum filmben volt, ahol a Tajgán élő emberek életét mutatták be, akik igazi magányos farkasnak számítanak, és állandóan állandóan jönnek mennek.

Mondta többek között azt is hogy utoljára régi életvitelében volt nő az életében, azóta nincsen és nem is reméli hogy lesz, mert a viszontagságos körülmények között nem lehet családot alapítani.

21F

2014. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Vannak, például én.


20/F

2014. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nyugi. Igaz csak fél éve nincs barátnőm. De több mint 3 évig voltunk vele együtt de ez a 3 év elég volt nálam is ahoz h a barátaim családosak legyenek. Most még én sem tom h hol mikor
2014. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
vannak pl 2 házzal tőlünk arrébb éle egy kb 30-35 éves férfi az anyjával él. félénk önbizalomhiányos megjelenése és testbeszéde alapján. sosem láttam még hogy csajt vitt volna haza. a nővérén kívül más csajjal nem is láttam.
2014. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
ne aggódj, a barátaid elváltak lesznek tíz év múlva :)
2014. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ismerek egy bácsit 70 ėves ės szüz, szerintem ėn is igy fogok járni...
2014. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!