Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt bevállalnátok?

Figyelt kérdés

A barátommal külföldön élünk. Én még nem dolgozom, mert egyenlőre nem beszélem túl jól a nyelvet, most viszont a sors úgy hozta, annyi bajt rakott a nyakunkba, hogy muszáj lesz minél hamarabb dolgozzak. Ez idáig oké, nincs is ezzel baj szeretnék is dolgozni, mielőtt egy-két rosszmájú előhozakodna azzal, hogy eljöttem ide eltartatni magam, mert büdös a munka...

Nagyon félek a nyelvtől, amit megtanultam idáig, nem merek megszólalni vele, mert félek, hogy rosszul mondom, vagy hülyeséget mondok és beégetem magam. Beadtam 2 helyre az önéletrajzom, messzebb városokba is, meg itt a közelben is, szóval több szálon futtatom a dolgot, hogy minél hamarabb összejöjjön vmi. Viszont amit észrevettem a páromon, hogy ő az innen 100-200 km-ekre levő munkákat akarja jobban erőltetni nekem... tény és való, hogy jobbak is azok, mint amiket itt találtunk helyben, de el nem tudom képzelni magamról, hogy nyelvtudás nélkül egyedül legyek egy idegen ország, idegen városába és nem értem, hogy a párom miért várja tőlem ezt?! Néha az az érzésem, hogy el akar paterolni maga mellől. Ami itt lenne 10 perc buszozásra, arról szinte nem is beszél, csak messziekről, hogy milyen jó lenne, ha összejönne. Azt meg figyelembe se veszi, hogy én parázok így elmenni messze tőle... Ti mit tennétek a helyembe?


2014. máj. 5. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külföldön élünk szóval tudom miről van szó. Szerintem csak bele akar dobni a mély vízbe, meg kell tanulnod érvényesülni. Nem fogsz beégni,max akkor ha nem próbálod meg.
2014. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vállalnám. azon agyalnék miért akar messze küldeni
2014. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Néha az az érzésem, hogy el akar paterolni maga mellől


Jól gondolod.

2014. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, miért erőlteti? Ha neked jobb a 10 percre lévő, akkor azt válaszd, mert a másikkal nincs békességed, és mindig az lesz benned, hogy a közelebbi lehet, hogy jobb lett volna.

Nem kell félni a beégéstől, mindenki elkezdte valahogy, ha sokat hallod a többieket beszélni, akkor rád ragad hamar.

Sok sikert, majd írj, hogy mi lett.

2014. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Naif_Hazazi ***** válasza:
100%
gondolj bele. itthon vagy magyarországon. egy boltba vagy, bejön egy afrikai fiatal, alig tud pár szót de megoldja, ékezetes betüket nemtudja kimondani, és ragokat sem használ. nyelvtanilag teljesen értelmetlen mégis nagyjából megérted amit makod, és még talán meg is mosolygod. szerintem ez máshol is igyvan, ami nyelvtudásod van használd nyugodtan, meglátod maximum megmosolyognak, és egyébként is. nem te vagy az egyetlen aki nem nagyon beszéli a nyelvet, tesóm mondta h kint rengeteg külföldi van akiknek 0 a nyelvtudás, de megtanulják. használd amit tudsz és tanuld a nyelvet, kint a legkönnyebb mert midnennap hallod a szavakat, egy idö mulva ráál a füleg, és ami szavakat megtanulsz azt nem ilyen magyarosan fogod kiejteni hanem ahogy kint beszélnek, igy többet fogsz érteni is.
2014. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem fognak kinevetni ha vmit rosszul mondasz, látni fogják hogy tanulod a nyelvet és legalább próbálkozol

megérteni meg megértik


szerintem a barátod se akar rosszat és nem el akar küldeni messzire, egyszerűen mint ahogy te is mondtad, azok az állások jobbak, azért ajánlgatja azokat

de ha megmondod, hogy te elsőre inkább a közelében maradnál és majd ha jól megy, esetleg keresel egy jobbat, biztos megérti :)

2014. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es ezt mar mondtad neki? Hogy ö miert mindig messzire akar küldeni? Egyaltalan,ha ilyen messze van,hogy kepzeli,hogy naponta buszozol,vagy vonat,rengeteg kiadas,vagy hol laknal,valami szallason?
2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Szálláson laknék és hétvégénte jönne hozzám. Jelenleg együtt élünk már 7 hónapja.
2014. máj. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!