Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban melyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban melyek a végletei a korkülönbségnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, h van egy mondjuk 20 éves srác. Hány éves lehet a barátnője szerintetek normális esetben? Mennyi a legfiatalabb, és mennyi a legidősebb?

2014. máj. 5. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy "normális eset".

Szerintem ha beleszeretsz valakibe, nem az a lényeg hány éves, 20 vagy 40.

2014. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy 18-tól felfelé már elmegy ha több év is van köztük alatta viszont ne legyen sok.
2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem ez nem igazán korkülönbséggel fejezhető ki, inkább érzelmi és értelmi intelligenciáról, illetve élethelyzetbeli különbségekről érdemes beszélni.

Lehet nekem 20 évesen olyan 16-17 éves barátnőm, akivel sokat tudunk együtt lenni, mert olyanok a körülményeink, jól megértjük egymást, a fontos dolgokról hasonló szinten tudunk gondolkodni, vagy lehet egy 25 éves aki ezerrel tapad a családjára, nem bír felnőni, felelősséget vállalni, infantilis dolgokkal foglalkozik és bizonytalan személyiség.

Feltéve hogy összeillenek, én kifejezetten elnagyoltan azt mondanám, plusz-mínusz 5 év belefér. Ha ennél több a különbség, nehezen hiszem el, hogy megvan az összhang, és inkább valami másról szól a kapcsolat (státusszimbólumok egymásnak, szex, apakomplexus stb.

2014. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!