Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátommal inkább csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal inkább csak szexkapcsolatban vagyunk, akkor nagyon gáz, ha mással lefekszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az, és lesz, aki befog szólni érte, de elég bonyolult a helyzet... Annyira jó együtt a szex, hogy nem tudunk elszakadni egymástól, de nem vagyunk szerelmesek, viszont közben vannak jelentkezők, és nem tudom, belemenjek-e...
2014. máj. 5. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az. mert szólnod kell, ha nyitott a kapcsolat. befertőznéd?


ribi

2014. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem óvszer nélkül.
2014. máj. 5. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem! Próbálkozz!
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

óvszer sem véd mindentől. bőrön terjedő nemi bajoktól nem


ribiség


belehalnál az őszinteségbe? NŐ!

2014. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de megkínálnál egy kis ribizliszörppel?
2014. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem halnék bele az őszinteségbe, de nem tudom, mit szólna hozzá, ő sosem csalt még meg, de nekem is csak egyszeri alkalom lenne...


Ribizliszörppel? :DD

2014. máj. 5. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne agyald túl. Dugj egy jót. És nem kell elmondani. A gyenge ember terheli csak a másik lelkét azzal, hogy elmondja, félredugott.


És ne itt kérjél véleményt. Itt vagy csupa sértett/csalódott vagy bibliával a párnája alatt alvó embertől fogsz ribizlizős válaszokat kapni.

2014. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A "jelentkezők" valószínű nem nagyon örülnének, ha megtudnák, hogy van "valaki más", én biztosan hagynám a lányt, ha ezt megtudnám.
2014. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, imádom a ribizliszörpöt!

Viccet félretéve, ha csak szexkapcsolat van köztetek, akkor az pontosan azt jelenti, hogy nem fogadtatok hűséget, ezt Te is tudod. Ebben az esetben nyugodtan szexelj azzal, akivel jól esik, gondolom még fiatal vagy. Azzal meg hogy ki mit mondd nem kell törődni, ha saját magad szerint ez nem gáz ;)

2014. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát még csak 18 vagyok...
2014. máj. 5. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!