Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak kb mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak kb mennyi az esélye hogy majd késöbb 3. felet venék be a szexuális életünkbe?

Figyelt kérdés

Tudom minden embernek szinte van egy vágya hogy egyszer a vele elentétes nemből 2 legyen szex közben ... De most én vagyok csak enyire parás ha arról lenne a szó hogy +1 férfi szereplője legyen akár csak egyszer is a jővőbeli párom és én szexuális életemben ?

1. megcsal ugy hogy én is szereplője vagyok

2. ugy érezném mintha már én egyedül nem lennék jó és valoszínüleg nekem ez a kapcsolat végét jelentené mert ugymond " lelki sérvet" kapnék ...

Tapasztalatból ti megtenétek/megtetétek ezt a párotokért hogy hagyátok mással is szexelni ? És utána mi volt ?


2014. máj. 6. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberről szól, ha már harmadik kell valakinek az nem normális, és nem tiszteli a másikat. Az ilyet pedig ott kell hagyni.
2014. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A közhiedelemmel ellentétben nem mindenki "alkalmas" arra, hogy megnyissa a kapcsolatát szexuálisan. Rettentő sok dolog játszik közre ebben. A neveltetés, mennyire rögzült benne a tanult viselkedésforma. (monogámia/hűségnek nevezett párkapcsolati sablon) Van aki képes átgondolni, más aspektusból vizsgálni, elválasztani a szexet valamilyen szinten a párkapcsolatától, és van aki azt sem képes

elfogadni, hogy tanult formáról van szó, és van más reális lehetőség is.

Az, hogy harmadik személy mennyire fog megjelenni a kapcsolatban MINDIG attól függ, hogy az adott pár, adott esetben hogyan él/gondolkodik/beszélget. Mindig egyedi esetről van szó, ezért sosem lehet sablon választ adni. Ezért kapok "hül*ét" amikor refleből rávágják a "rúgd ki", "szakits vele" válaszokat, mert lehet egy sima beszélgetés, és kompromisszum keresés megoldaná, és nem kell kinlódni éveken át, és szétbarmolni egy kapcsolatot. Szóval ez csakis rajtatok múlik.

Az viszont meglátásom, hogy a pár akkor jár a legjobban (mi több nagyon sokszor profitál belőle, összekovácsolja őket mégjobban) ha a két fél szexuális kalandozási igényét megbeszélik, és együtt(!!!) közösen élik ki. Felhivom a figyelmet, hogy itt mindkét fél azonos igényéről van szó, nem az egyik kalandozik, másik megpróbálja eltűrni megoldásról! (nem félreérteni amit irok :) )

A probléma akkor van ha az egyik menne, a másik meg hallani sem akar róla.

Ekkor idő kérdése és valamelyik forgatókönyv lezajlik: 1. Titokban olykor félrelép, a. nem derül ki. b. kiderül és válság. 2. Elfojtja. a. Elöbb hal meg, mint a frusztrációja felül kerekedne és elhidegülés/kihülés/szakitás lesz a vége b. Nem, és kapuzárási pánik, vagy bármely életesemény kapcsán megjelenik a szerető = balhé/válás/válság


Én amondó vagyok, hogy mindegyik kezelhető (kötelező is megpróbálni helyrehozn iami elromlott, nem kidobni a másikatm int egy roossz TV-t), de amikor már szerető van a dologban, és tartós viszony (nem csak szex, hanem érzelmi szál is) akkor már túl régen van elke--élve a dolog. Rendszerint egy olyan oka van amit 15 éve már meg kellett volna beszélni. (pl: egy ilyen kérdés) Innen már nagyon ritkán lehet nyerni.

Ahol szerető van, ott ritka a megoldás :/

2014. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lefeküdni kell tudni valakivel hanem felébredni mellette.


Fantázia sokmindeni elbír. Egy társkapcsolat kevesebbet.

2014. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

50 százalék - vagy igen, vagy nem.


Ahogy nekem is 75 százalékos esélyem van rá, hogy megdugjam a Nighwish énekesét : én akarom, ő meg vagy akarja, vagy nem.

2014. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden embernek ez a vágya? Kétlem. Utolsó, melyiket szeretnéd? A mostani Nightwish énekest, vagy az előzőt, vagy az eredetit?:)
2014. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!