Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel még csak neten ismerjük egymást és elmondta, hogy szeret (én már régóta szerelmes voltam belé). Szóval most 2 hete "járunk", ha ezt lehet annak nevezni. És elvileg nyáriszünetben fogunk találkozni, de azt mondta, nem nagyon bírja ki, hogy addig nem láthat és állandóan azt kéri, hogy küldjek képet a cicimről, a nemiszervemről, stb. És mondtam, hogy én ezt nem szeretném, mire megkérdezte, miért nem, én meg mondtam, hogy mert még így, hogy nem is találkoztunk, nem nagyon tudok benne annyira megbízni, meg mi van, ha egyszer összeveszünk és elküldözgeti valakinek?...erre lecseszett, hogy nem is szeretem, ha ennyire nem bízom benne. Ezután kibékültünk, de ezt már csomószor eljátszotta, én pedig minden egyes alkalomnál mondtam, hogy nem akarok ilyen képeket küldözgetni és mindig ezzel jön, hogy nem is szeretem...és lehet, csak a "rózsaszín köd" miatt nem látom át a dolgokat normálisan, de valahol bízom benne és azt gondolom, hogy végül is érthető, mert még nem volt barátnője és csak sok idő múlva találkozunk...de emellett félek is, mert már vert át egyszer, ami után kibékültünk, és bár azt mondta, nagyon megbánta, meg minden, az az eset után mégjobban meggondolom, miket mondok el neki, plusz szerintem ha annyira szeretne, elfogadná, hogy nem vagyok egy netr_banc, aki mindenkinek mutogatja magát, ahelyett, hogy még engem csesz le...

Szóval szerintetek csak átver, vagy valamennyire igaza van ebben?

én 16/L , ő 18/F


2014. máj. 6. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Gépen jártok? Az jó dolog lehet :P
2014. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a helyzetemet már csak az is nehezíti, hogy mutatott be pár barátját, de a barátai is olyan furák...és volt egy srác, aki elmondta, miket mondott rólam a hátam mögött (akkor tudtam meg, hogy átvert) és azt hittem, az a gyerek normális és megbízhatok benne, de a fiú elmondta, hogy ez a gyerek is kibeszélt a hátam mögött és ő kérte meg a fiú, hogy mutassa be nekem, mert csak meg akart dugni...meg még voltak ilyen dolgok, hogy egy másik barátját is bemutatta és utána mondták, hogy az a gyerek egyik pillanatban kibeszél a hátam mögött és azt mondja, milyen ronda vagyok meg idegesítő, a következőben meg azt mondja, hogy tök normális vagyok és el lehet velem beszélgetni....és annyira zavaros ez az egész, már komolyan nem tudom, kiről mit gondoljak
2014. máj. 6. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Senkinek sem küldözgetünk neten pucér képeket


egy okos ember mondta egyszer hogy az internetre csak olyan dolgokat tegyünk föl, amit nem bánunk ha mindenki lát, ugyanis az interneten minden publikus. Emailben küldeni egy képet az pontosan ugyanez a kategória,nem is jártok rendesen, simán szétküldözgetheti a "haverok " között, vagy felrakja a netre ha összevesztek...

2014. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy a neten találkozz a pi-aképeiddel akkor küldj olyannak akivel még nem is találkoztál. Minek alapján gondolja, hogy lecseszhet téged? helyedben hanyagolnám. Nagyon!!!
2014. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15:07 én is ettől félek :/
2014. máj. 6. 15:08
 6/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Sok reményt nem fűznék ehhez a "kapcsolathoz".. Mindenesetre a képekkel visszaélni csak akkor fog tudni, ha hagyod neki (magyarul ha küldesz).
2014. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ennyi erővel a képfeltöltés.hura is feltöltheted..
2014. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!