Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ha ti lennetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha ti lennetek ebben a hejzetben hogy reagalnatok?

Figyelt kérdés
titeket zavar a korkulombseg?vagyis a tesom haverjai 18 evesek megis jobban kijovok veluk mind a sajatjaimmal es ok azt mondjak hogy legalabb 17 evesnek nezek ki es a gondolkodasom is egy 17 evese\' pedig csak 14 vagyok es a korombeli sracokat soha nem jottek be ...najo 2-3 d ennyi.....tehat a lenyegre terve ha 18 evesek lennetek es lenne egy csaj aki azt mondta hogy 15 eves es osszejosztok jartok es elmondja hogy felreertes tortent es hazudott...megbocsatanatok neki?es hogyan reagalnatok?
2009. júl. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gondolkodásod már egy 17 évesé, de a helyesírásod nem. Amúgy nem, nem zavarna a korkülönbség. Az meg, hogy megbocsátanék-e neki az attól függ hogy mekkorát hazudott és mik lettek a következmények.
2009. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem 17 évesé a gondolkodásod, inkább 12-re tippelnék. Még sokat kell tanulnod, pl. helyesírást, pasikban gondolkodni még ráérsz.
2009. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mibajod van? össze vissza hadarsz,már az utolsó mondatokba nem is értem amig mondtál.Hát nem tudom de a gondlokodásod 14 éves,nem pedig 18.......annyi max. a IQ-d.

ph7

2009. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"hejzet" rossz "helyzet" jó

"korkulombseg" rossz "korkülönbség"

"najo" rossz "na jo" a jó

"osszejosztok" rossz "összejöttök" jó

2009. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugycsinaltok mintha ti mindig helyesen irnatok....siettem es nem voltam figyelmes...most mit ke ilyen nagy ugyet csinalni ebbol..pff....
2009. júl. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!