Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a nő/férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő/férfi akivel soha nem kezdeményeznétek kapcsolatot a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Azért mert itt gyk-n is meg rengeteg helyen olvastam olyanokat hogy nem számít annyira a külső fontosabb hogy megértsétek egymást, összhang legyen..stb.


Az én példám ehhez: van egy kollégám aki kedves, segítőkész, aranyos lehet vele viccelődni, udvarias szerintem senkit sem bántott meg még az életében.

Páran azt mondják tetszem neki. De sajnos annyira szerencsétlenül néz ki szó szerint visszataszító (amiről nem tehet). Kedvelem és tudom hogyha máshogy nézne ki randiznék vele de így nincs gusztusom hozzá..Pedig gazdag is nem szenvednék mellette hiány semmiben.


Nincsenek nagy igényeim férfiak terén alap hogy ápolt legyen.


Azért írtam a sztorimat hogy értsétek mire akarok kilyukadni.


Voltatok hasonló helyzetben? És mi az a külső tulajdonság ami taszít titeket?

22L


2014. máj. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen számít nekem a külső aki nem tetszik annál nem is kezdeményezek semmit. Hogy mi az ami szerintem nem szép...az nem biztos h másnak sem az.
2014. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: a langaléta, vékony férfiak nagyon taszítanak. De tapasztaltam már, hogy ilyen alkatú is meg tud tetszeni, ha olyan a jelleme... De ahhoz már tényleg le kellett hengerelnie valakinek, hogy az ilyen külsőtől eltekintsek. Nem tehetünk róla, szinte mindenkinek vannak olyanok, akikhez nehezebben tudunk vonzódni.
2014. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az olyan lányok nem jönnek be, akin látszik , hogy túlontúl sokat ad a kinézetére, mert ebből én azt vonom le, hogy nem annyira érdeklődő a világ egyéb dolgaira.

Nekem inkább a középszerű, inkább önbizalomhiányos lányok tetszenek, és a kimondottan érdeklődőbbek, értelmesebbek.

2014. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kövér.
2014. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!