Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az emberek azt aki szeretőt tart?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, valaki kutyát tart, valaki macskát, valaki kecskét, te meg szeretőt tartasz. XD
2014. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én szótáramban annak lehet szeretője, akinek párkapcsolata van.

Tehát hűtlen, stb folytassam?

2014. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Mert szeretik beleütni az orrukat a másik dolgába és itélkezni is szeretnek.
2014. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert társadalmilag nem elfogadott. Az már senkit nem érdekel h van miértje! Én már voltam ilyen szerepben és tudott rólam a feleség, nem bánta amíg a "kis" zsebpénzét megkapta. Ez bezzeg ndm baj...
2014. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan kapcsolat, ahol nincs kimondva, hogy anyagi/egyéb megfontolásból nincs válás, de mindenki azt csinál amit akar. Ott pl nem érdekes szerintem. De amikor valaki csupán egonövelésből vagy utólagos "elfelejtettem élni 20 évesen" módon úgy tart szeretőt, hogy a párja bízik benne és a szemébe hazudik róla, az szerintem bunkóság.
2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Irigységből! Legalábbis én azért haragszom rád, mert neked van, nekem meg nincs.
2014. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mert akinek szeretője van, az a köznyelvben manapság azt jelenti, hogy tartós parkapcsolat mellett van egy 3. Fél szexuálisan( is) az életében.

Ez jellemtelenség, gerinctelenség.

Elítélm az olyan embert, aki szándékosan megalázza a párját.

Nincsenek miértek, ni cs az az ok, amiért valaki az elítélésem nélkül megtehet ilyet.

Zárja le a kapcsolatát ha valami nem jó, vagy oldják meg a problémájukat, ha nem megy jöhe az első verzió...


A nyitott kapcsolat ritka, de kivételt képez még nalam is( bár nekem nem menne, de ez mindenkinek egyéni belátása, hogy így akar-e élni)

2014. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 04-71 válasza:
Ez hülyeség. Ugyan fiatalok vagyunk(16f,l) de büszkék vagyunk egymásra bárki előtt. Különbenis miert szol bele egy kivülálló a TE kapcsolatodba(bocs a tegezésért). Szerintem ne foglalkozz más velemenyevel, ha igazan szereted azt akivel egyutt vagy.
2014. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!