Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy ilyen hisztis lánnyal?

Figyelt kérdés

úgy ismerkedtünk, hogy egy másik lányba voltam szerelmes, de ennek ellenére ő erőltette, hogy szexeljek vele, mert akkor majd beleszeretek... nem pártolom az ilyet alapból de aztán mégis belementem (kövezzetek agyon :D), és tényleg elkezdtem iránta érezni valamit, össze is jöttünk egy idő után, de még szerelmes nem vagyok. ezt el is mondtam neki őszintén, mivel rákérdezett, de hozzátettem, hogy adjon időt mert tényleg kezdem már megszeretni, érezni vmit. erre olyan sírásban tört ki, hogy a környék összes öregasszonya azt hiszi hogy minimum összevertem szerencsétlen lányt...

azt mondta, hogy csak akkor nyugszik meg, ha a szemébe mondom, hogy szeretem. de ameddig nem tudom szívből mondani, nem fogom mondani. alapból mást szerettem, és még csak 1 hónapja tart a kapcsolat, csoda, hogy eddig eljutottam érzelmileg, hogy már tényleg iránta vannak érzelmeim, a másik lány felé meg nagyon sokat csillapodtak azóta.


a bónusz az az, hogy erőlteti, hogy VIP bérlettel menjek el vele fesztiválozni a nyáron, de most veszítettem el az állásom, így nagy valószínűséggel nem lesz arra pénzem, és ezen is elkezdett sírni.


kezdem azt érezni, hogy megint rettentően mellényúltam. ti mit kezdenétek vele?



2014. máj. 6. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass legközelebb a fütykösödre, rossz ötletei vannak.
2014. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, Forrest, FUSS!!
2014. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Együtt sírnék vele. De csak ha gonoszkodok. És teljesen komolyan. Akkor észre szokták magukat venni.
2014. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
ne ess kómába, menekülj!
2014. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
muszáj a kómával viccelni?
2014. máj. 6. 23:56
 6/24 anonim ***** válasza:
bocs, de te cseberből vederbe. nem tanulsz!
2014. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csinálok ennyire sz arul, tapad rám minden bolond nő... komolyan :D
2014. máj. 6. 23:57
 8/24 anonim ***** válasza:
Móunika, még mindig ennyire kielégületlen vagy?:D
2014. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kicsit sztem most hanyagold. Aztán lesz, ami lesz.


Melyik fesztivál?

2014. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!