Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek a saját fejem után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek a saját fejem után, vagy hallgassak a többiekre?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nekem nagyon bejön, de az ismerősök lebeszélnek róla.De az ismerősök eleve nem bírják a srácot.

Ilyeneket mondnak, hogy csak kihasznál stb.

De abba nem látnak bele, hogy hogyan viselkedik velem, mert tök másképp mint ahogyan azt ők hiszik.

Csak már zsong a fejem tőlük,belémmagyarázzák, hogy ne foglalkozzak vele...


2013. júl. 19. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

legyél óvatos, ha úgy döntesz hogy kipróbálod a srácot. lehet, hogy csak azért viselkedik veled úgy, mert meg akar fektetni és kész.

ha meg nem, akkor örülj, hogy érdekled és foglalkozik veled.


a kulcsszó: óvatosság! :)

2013. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halggassál a többiekre,nemő nekik kell vele lenniük,hanem neked.Döntsd el te.Leyél óvatos azért,de nem kell másokra hallgatni.Döntsél te neked mi a jó.
2013. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Velem is pont ugyan ez történt. Mindenki mondta, hogy hagyjam ezt a srácot,nem érdemel meg, csak át akar vágni...de én mégis a saját fejem után mentem, és nem bántam meg...a srác velem máshogy viselkedett mint ahogyan a többiek látták..már most együtt vagyunk 2 hónapja és a srác másokkal s megváltozott! Azt ajánlom, ha úgy érzed tényleg veled más milyen és nem fogsz benne csalódni és megéri, hogy megpróbáld, akkor hajrá! Csak aztán ügyesen, mert nem minden pasi olyan mint az enyém..lehet, hogy tényleg igazuk van a barátaidnak..de ha úgy érzed próbáld ki!Attól függ mennyire bízol a srácban :)
2013. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember bízzon az ösztöneiben..mindenkinek vannak sugallatai, max. nem akarja észrevenni őket. Ha neked abszolút pozitív érzéseid vannak kezdetektől fogva, akkor ne hallgass másokra..ha viszont csak egy kicsit is meginogtál már, vagy neked is eszedbe jutott, hogy esetleg átver a srác, akkor ne bonyolódj bele. Tapasztalat.

Ha meg belemész, és nem jól sül el, akkor se keseredj el, mindenből tanul az ember és mindig lehet jobb!

2013. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Adok egy jó tanácsot, mert én nem is olyan rég ugyan ebben a helyzetben voltam, mint Te. Volt egy barátom, majdnem egy évig voltunk együtt, és mindenki azt mondta, hogy nem lesz Ő hozzám való, bunkó, és egy elviselhetetlen alak, iszonyatos rossz szokásai vannak, nem hozzám való. Először a szüleim, aztán az ismerőseim, majd a barátaim is mondogatták, persze én nem hittem nekik.. A vége felé már én kezdtem észre venni saját magam a változásokat. Egyszer csak összevesztünk, mert beszélt a legjobb barátnőmmel, és hazudozott neki, hogy én miket mondok a háta mögött róla, és hogy ne mondja ezt nekem, és nekem is ugyan ezt adta be, hogy engem a legjobb barátnőm hogy beszél ki, de Ő nem mondott semmit, és ne mondjam neki.. Én nem bírtam ki, elmentem hozzá és megkérdeztem mi az igazság, és hittem neki, mert vele már 10 éve vagyunk barátnők.(Szerintem az Ő hibájából vesztünk össze) és azt mondta: "Menj any*dba" valószínű azért, mert keresztbe akart tenni. A szüleimet is el akarta marni mellőlem, és azt az egyetlen barátnőmet.

Ennek a tetején még ki is derült, hogy csajozik.

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy néha tényleg jobb óvatosnak lenni, és a másikra hallgatni.

Most szerelmes vagy, és tetszik neked, ezért nem fogsz most hallgatni szerintem senkire, de mindenki a saját kárán tanul, viszont ha szereted, akkor küzdj!

Sok szerencsét kívánok!:)

Bocsi, ha hosszú lett.:D

17/L

2013. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval a szokásos csaj vagy, aki belemegy egy olyan kapcsolatba amitől mindenki óva int, és utána gondolom a barátaidat fogod hibáztatni, hogy miért nem szóltak időben!


Vedd figyelembe, hogy most nem látsz tiszta fejjel, mert a szerelem elvakít, lehet a srác baltás gyilkos és te mégis Johnny Deppnek nézed. Én hallgatnék a barátokra, de persze ezt sem lehet megítélni, mert lehet tényleg jó srác, a barátok meg nem igazán barátok.


De nagyon sok olyan kapcsolat van a lányok életében, hogy egy ténylegesen bunkó hülyegyerekkel összejönnek, akit senki sem bír, a barátok mind le akarnak beszélni és kell 2 év míg rájössz, hogy hűű de sz@r barátom is van.

2013. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!