Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetnek ebbôl késôbb gondok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek ebbôl késôbb gondok? Az aggódó barátnak van igaza vagy hallgassak a szívemre és a saját eszemre?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja megismertem egy férfit, két és fél hete járunk. Ô 36 éves, én 19 vagyok. Múlt hétvégén azt mondta nekem, hogy a férfi botladozhat egy kapcsolat során, mert ha meg isncsalja a párját, lezuhanyozik és annyi...férfi marad. Viszont egy nô ha megcsalja az 'urát', akkor ô akármit tehet, megcsalta és ez javíthatatlan, mert a nô a testénél többet adni nem tud magából, az minden kincse. Ezt elmeséltem egy barátnak, aki azt mondta, menekükjek, amíg nem késô, mert ennek rossz vége lesz. Igazából én nem tartom ezt olyan dolognak, amiért menekülnöm kéne tôle, hiszen kedves ember, lehet vele beszélni és meg is érti, ha valami nem tetszik nekem, nem akad ki rajta. Persze ez nagyon az eleje tudom... Szóval most akkor ez akkora nagy baj, hogy ô így látja?
2014. máj. 7. 09:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mégis mit árul el?.
2014. máj. 7. 10:36
 12/13 anonim ***** válasza:
képzetlen és felelőtlen vagy
2014. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Értem szóval kb azt mondta hogy ő bármikor megcsalhat téged, te viszont nem csalhatod meg őt. És te ezt nem tartod rossznak... Akkor hajrá. De később ne sírj ha megcsal mert te mentél bele...Ennyire se becsülöd magad? hogy ilyenekkel állsz le? Jézus....


Ez egy idióta... tipikus hím (van ilyen pasi jó sok)aki azt képzeli hogy csak mert farka van, máris bármit megtehet. Csak normális kapcsolatban normális emberek között ez nem így működik...hogy én ugyanazt megtehetem te meg nem....

2014. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!