Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan oldjam meg? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldjam meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
na szóval van egy lány aki tetszik, és nagyon is jóban vagyunk, szal minden működne stb. Csak sajna megbíztam olyasvalakiben akiben nem kellett volna, és elmondtam neki, hogy bejön a lány, ő meg szépen elterjesztette az egész társaságban, és persze közben az egész a százszorosára duzzadt. Így bármennyire is elvagyok a csajszival, ha elhívom valahová, akkor rögtön igyekszik kibújni, mert "gyanút fog"... szóval nem tudom hogy hogyan tovább... ötletek?

2014. máj. 8. 12:48
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha minden működne, elmenne veled, nem?
2014. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el. Ha tetszel neki, úgyis elmegy, ha pedig nem, az sem lesz olyan kínos, hiszen már mindenki tud róla, hogy bejön neked.
2014. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!