Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus...amikor egyszerűen lefagysz a szerelmed tekintetétől, az leírhatatlan!
2014. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyarázhatatlan. Személy szerint nekem a szerelem egy olyan érzés ami értelmet annak hogy ki keljek az ágyból és láthassam a föld legcsodálatosabb lányát
2014. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor időnként nagyon idiótán viselkedsz amit nem veszel észre csak mások...
2014. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz és nagyon fájdalmas. Aztán ha nagyon szerencsés vagy még 1 érkezhet sok-sok évre rá az első után.
2014. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A viszonzatlan nagyon fájdalmas, a viszonzott mennyei
2014. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor máshogy fúj a szél, máshogy fütyülnek a madarak. Csak azt érzed, csak arra gondolsz, nem tudsz dolgozni, nem tudsz tanulni. Álmatlanságba szenvedsz, mert elmédet ellepi a rózsaszín köd, történeteket találsz ki a jövőre vonatkozólag, hogyan jöhetnétek össze és elképzeled, hogy milyen gyönyörű lenne.

Ha pedig nem kapod meg, meg akarod ölni magad, mert úgy érzed, elvették az életed tőled.


Igen, sajnos én még nem éltem meg azt, hogy ezt viszonozza bárki is.


'Álmomban életem vagy, életemben álmom vagy.'


F/27

2014. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utolsó, az az idézet tetszik!

És a szerelem ugyan az , mint a plátói szerelem? (Ha csak az érzést nézzük.)

2014. máj. 8. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az, mivel a plátói szerelem esetében nem tudod, hogy igazából milyen is lenne együtt lenni vele, nem ismerheted minden rezdülését és hibáját is. Hajlamosak vagyunk ilyenkor egy magasabb szintre emelni plátói szerelmünk tárgyát, és véleményem szerint sokkal tovább is tarthat a plátói szerelem, hiszen olyan mint egy álom. Ezzel szemben a viszonzott szerelem egy sokkal erősebb kötelékké válhat ha őszinték a felek érzelmei, hiszen akkor az ember szereti a másikat minden hibájával együtt és együtt dolgoznak a sikeres kapcsolat érdekében.
2014. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!