Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek milyen megnyila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen megnyilatkozásokkal lehetne beindítani az agyatokat, hogy elkezdjetek gondolkodni a fúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném valahogy tudtára adni az illető lánynak vagy legalább érzékeltetni, de nem túl nyomulósan, hogy nekem nagyon bejön, tetszik és többet szeretnék tőle valójában. Hogyan tudnám megolajozni azokat a fogaskereket a fejében velem kapcsolatban?
2014. máj. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvillantasz egy 8 000 Ft-os bankót az orra előtt.
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni:

Az kell, hogy együtt lásson más csajokkal. A nőknek mindig az kell, amit egy másik nő már korábban is akart magának.

Szar ügy.


Amúgy mekkora üzleti ötlet lehetne a bárbarátnő épp ebből a megfontolásból.

Csinos nő/lány, napidíja 5-6k és csak el kell játssza, hogy a csajod, hogy legyen csajod. Ha sikerül, kap prémiumot.

2014. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rékcsi ***** válasza:

Szerintem hülye ötlet, én nem érdeklődnék olyan srác iránt akinek van barátnője...

De ha még is a mellett döntesz h fizetsz egy csajnak h féltékennyé tegyél egy másikat, akkor én vállalom :D

2014. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as

És a pénz vagy a srác miatt? :)

2014. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányok szerintem nem gépek, hogy bizonyos megnyilatkozásra elkezdjenek "rólad gondolkodni". Ha ez így lenne, elég könnyű lenne csajozni :D Csak meg kéne keresned az előző pasiját, és megtudni tőle, hogy ő milyen megnyilatkozásokkal csavarta el a fejét.

Hát ez nem így megy! :D

Vagy bejössz neki, vagy nem, ezt nem tudod befolyásolni. Közeledj hozzá, bókolj neki, beszélgess vele. Ha pozitívan reagál (ő is érdeklődik, kérdezget tőled, beszélget stb.) hívd el valahova egy idő után.

Ha viszont nem érdekled, akkor hagyd.

Majd ő eldönti, kellesz-e neki vagy sem. Ezt nem te fogod befolyásolni :D

Legtöbbször a fiú próbálkozik, a lány dönt.

2014. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak az a bibi, hogy nekem eleve azok a lányok jönnek be, akik közvetlenek. Szóval így rengeteget beszélgetünk mindennap és nem tudom eldönteni, hogy csak emiatt, szóval barátként vagy esetleg mert esetleg van esélyem nála. Ezért gondoltam, hogy ahelyett, hogy megijeszteném, esetleg mondanék neki olyan dolgokat, ami mondjuk jól esik neki, de nem feltétlenül barátok mondanak.


Nem tudom értitek-e :D

2014. máj. 8. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

én átérzem a helyzeted, nem tudom h hány éves vagy, de velem is pont hasonló cipőben járok én is...

mond el neki, h szereted és többet szeretnél tőle, mert én nem mondtam el neki, mert féltem, h elvesztek egy barátot, mert már olyan közvetlen állapotba voltunk és az egészet tönkre tette volna szerintem az egész

és nem mondtam el, de nincs erőm beszélni vele, mert nem mondhatom, h bocsi, h hülye voltam ne haragudj mert nem is tudja miért nem beszélek vele.


és a kérdésre egy szárnysegéd vagy az illető lány legjobb barátnője a megoldás ;)

2014. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!