Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak egy kamu kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak egy kamu kapcsolatban, vagy szálljak ki, és legyek egyedül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szállj ki, mert úgy lesz esélyed arra, hogy majd legyen egy normális kapcsolatod.
2014. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy perc alatt ki tudok szállni, ha adódik egy lehetőség, de sehol semmi. Facebookon sem villog, hogy "párkapcsolatban" mégsem ír rám senki. Nincs gyűrűm, mégsem mozdul rám senki.. Nem is tetszik, csak egy valaki, de az túl bonyolult lenne..
2014. máj. 7. 10:42
 3/15 anonim ***** válasza:
És a barátnőd tudja, hogy csak kamukapcsolatnak tartod?
2014. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hivatalosan egyedül vagyok, gyakorlatilag szex- vagy nyitott kapacsolatban, de közben meg néha ajándékokat kapok, meg mondja, hogy szeret, persze ismerem, kamuzik, de olyanokat mondogat, hogy megöl engem is meg a pasit is, ha megcsalom, ami hülyeség, nem tenne semmit, max megpróbálná telebeszélni az új srác fejét, hogy egy rib anc vagyok, de ennyi.
2014. máj. 7. 10:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, hogy lány vagy. És mit ad neked ez a kapcsolat, amiért benne maradsz? Ha közben fenyegetve vagy és zsarolva..
2014. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Párszor mostanában megjegyeztem neki mekkora kamu a széptevése.

Egyébként az exem, és a gyerekem apja.

2014. máj. 7. 10:51
 7/15 A kérdező kommentje:

Gyűlölök otthon ülni, ő pedig néha elvisz erre-arra. A szex vacak, de legalább van. Sokáig szerettem, havernak elmegy. Csakhát voltak dolgok, és már nem tudok bízni benne, és a szerelem is elmúlt.

Ami most van, egy gagyi színjáték, ennyi.

2014. máj. 7. 10:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben addig szakítanám meg a kapcsolatot, amíg nincs senkim, mert így legalább nem tud mibe belerondítani..
2014. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor fogadtam el, hogy ez az egész egy unaloműzés, mikor rájöttem,ghogy mikor kimutatja a foga fehérjét, akkor igazán önmaga.
2014. máj. 7. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért nincs más, nem vesz észre más, mert látszik rajtad, hogy "kapcsolatban" vagy. Hiszen saját leírásod szerint is ő vele jársz el ide-oda.

De ez tök hülyeség, amíg vele mozdulsz ki, addig nem fogsz tudni ismerkedni.

Nem kell otthon ülni, akár gyerekkel ketten is lehet menni mindenfelé. Vagy megkérsz valakit, hogy vigyázzon a gyerekre és barátnőkkel elmész valahova.

De amíg a "pasiddal" jársz szórakozni, addig elég esélytelen lesz mást találni.

Egyébként meg, ha ilyen rossz, akkor legyél egyedül. Nem csak úgy lehet élni, hogy egyik kapcsolatból rögtön a másikba ugrunk.

2014. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!