Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemet otthon mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemet otthon mindig csak "otthonkában" látom WC-t pucolva, Pesten meg cicababák rohangálnak és ez frusztrál. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 9 éve vagyunk együtt. Vidéki lány, azért is szerettem meg, egyszerű, őszinte. Sosem vonzottak a cicababák, mert tudom hogy csak a külsőségekkel vannak elfoglalva. De zavar hogy otthon a feleségem mindig régebbi, szakadtabb ruháiba van mert ugye főzz,moss,takarít, meg nem is festi ki magát.

Pesten meg ugye minden lány úgy jár mint ha szépségversenyre menne, kisminkelve, cicagatya, kirakott mell. Nem járunk bulizni, ritka az olyan alkalom amikor elegánsabban fel kell öltöznünk.

Egyébként gyönyörűnek tartom a feleségemet, csak semmit sem tesz azért hogy ezt kihangsúlyozza, nem is érdekli talán. Hiába kérem hogy fesse ki magát, meg fogja össze a haját mert úgy jobban tetszik, elfelejti, stb...

Valaki hasonló cipőben jár? Ötlet, tanács?



2014. máj. 9. 08:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Most mondd, hát nem gyönyörű a házasság?


Amúgy miért nem beszélsz vele?

Én azt tapasztalom, h a nők szeretnek tetszeni.

Lehet jelezned kéne, hogy igencsak volna rá igényed.

2014. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Vidd el időnként szórakozni, olyan helyre, ahová ki kell öltözni! És olyankor dicsérd, hogy mennyire jól néz ki... Bókolj neki nagyon sokat, szinte hitetlenkedve, hogy eszméletlen, mennyire gyönyörű...


Simogasd a lelkét! ;)


WC-t mondjuk én sem estélyiben takarítok, kisminkelve, gondolom, te se szmokingban barkácsolgatsz....

Inkább kompromisszumra törekedj! Vegyél neki csini, testhez álló, de kényelmes melegítőket például...

Lepd meg egy szépségszalonban tölthető nappal!

2014. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

:DD


Reménykedj, hogy ez ne azért legyen, mert leakar téged építeni.Általában a nők nagyon nagy többsége ekkor csinálja ezt, hogy a pasi ne közeledjen hozzá és nyugta legyen.

Köv.tanács:

Fogd meg az asszony kezét, és hozd fel Pestre, és vásárolj vele,ruhát, sminket. Fizesd be egy jó kozmetikushoz, fodrászhoz, frissitsd fel a ruhatárát:D

Alkalom adtán a wc puceválásba te is beszállhatsz(mondhatom felemelő élmény):D


És a kiruccanás utolsó napján vidd el egy szép kiállításra, egy szinházba stb.


Rá sem fogsz ismerni:D


Szóval így kezd:D

2014. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Átvállalhatnád tőle a WC pucolás hálátlan feladatát, és vehetnél neki szexis csipkés harisnyákat, meg harisnyatartós fűzőket. :-)


Megkérdehetem, hogy hány évesek vagytok?

2014. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Szexi csipkés harisnyát, ne egy pasi vásároljon könyörgöm, mert olyan elfuserált izlésük van a férfiaknak, hogy még. Azt mindig anő vegye:D Akkor nem tud nagyon mellényúlni:D
2014. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, a ruhavásárlásnál figyelj arra, hogy minden ruhája cserélve legyen-a szabadidőtől kezdve, a fehérneműig.Ez az egyetlen esélyed arra, hogy a leépítését ki tudd védeni.Ha ez van a háttérbe és rejtőzködik az asszonyka.
2014. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Vidd el szórakozni, vagy utazzatok el néha pár napra. Vásároljatok közösen neki pár szexisebb ruhát. Lehet ő rendes akar lenni és ilyeneken sporol. De viszont a másik dolog, hogy én alapból kihivoan öltözködök, még itthon is kivágott polóban szteccsesben, cicanadrágban takaritgatok. De én mindig ilyen voltam és havonta 1x-2x elmegyünk valamerre, ahova érdemes kiöltözni.
2014. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Imola Ágnes ***** válasza:
96%
Vidd el szórakozni. Vidd el színházba. Mi oka lenne rá, hogy kicsípje magát, ha egész nap házimunkát végez? A cicababákat, meg kérlek ne vedd alapul, azok azt sem tudják mi fán terem a vécépucolás, vagy a főzés. Az egész kimerül ott, hogy beugrnk a mekibe kajcsizni. Ha a feleségednek biztosítassz olyan programot, amire kicsípheti magát, ha nem is első alkalommal, de előbb utóbb elkezd ő is adni magára. Szerintem ne kezd el neki ruhákat venni, hanem adj enki alkalmat, hogy igényelje azt a ruhát, legyen alkalma felvenni, és akkor majd ő megveszi az izlésének megfelelőt.
2014. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Szexi csipkés harisnyát, ne egy pasi vásároljon könyörgöm, mert olyan elfuserált izlésük van a férfiaknak, hogy még."


Biztos mindegyiknek? :-)))


Meg gondolom, ha a kérdező felesége nem annyira csini ruhákban jár otthon, akkor ilyesmit sem sűrűn vásárol magának.

2014. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 zoliba' ***** válasza:
78%

szerintem kérdező a te értékrended csúszott el azzal,hogy látod azt a sok műribit a nagyfaluban.

azért szeresd amilyen. a többi csak látvány...

szerinted hány cicababa jó háziasszony??

2014. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!