Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemet otthon mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemet otthon mindig csak "otthonkában" látom WC-t pucolva, Pesten meg cicababák rohangálnak és ez frusztrál. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 9 éve vagyunk együtt. Vidéki lány, azért is szerettem meg, egyszerű, őszinte. Sosem vonzottak a cicababák, mert tudom hogy csak a külsőségekkel vannak elfoglalva. De zavar hogy otthon a feleségem mindig régebbi, szakadtabb ruháiba van mert ugye főzz,moss,takarít, meg nem is festi ki magát.

Pesten meg ugye minden lány úgy jár mint ha szépségversenyre menne, kisminkelve, cicagatya, kirakott mell. Nem járunk bulizni, ritka az olyan alkalom amikor elegánsabban fel kell öltöznünk.

Egyébként gyönyörűnek tartom a feleségemet, csak semmit sem tesz azért hogy ezt kihangsúlyozza, nem is érdekli talán. Hiába kérem hogy fesse ki magát, meg fogja össze a haját mert úgy jobban tetszik, elfelejti, stb...

Valaki hasonló cipőben jár? Ötlet, tanács?



2014. máj. 9. 08:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Mond meg neki őszintén,hogy figyelj édesem elmondom mi a baj,az van,hogy szeretném,ha sokkal jobban kihangsúlyoznád nőiességedet és,hogy izzíg vérig nő legyél,akire állandóan feláll a farkam,és azt akarom,hogy hordj miniszoknyát,legyél kirívó és igazi nő,akit mindig kivánok és felpezsdít,és melegséget érezzek tőle.

Ezt így mond el neki szépen,persze te is tegyél magadért,menjél el edzeni,járj szoláriumba,ilyenek,nagyon adj magadra,mert akkor ő is fog hidd el,ha meg nem akkor meg elvállnak útjaitok akkor meg így van jól,mert ,,hasonló a hasonlót vonzza",ha ő nem akkor majd más lesz,akivel tényleg harmónikus lehet egy kapcsolat.

Én megmondtam annó a lánynak,hogy kizárólag pics@szoknyában,combfixben jöjjön hozzám és kiengedett loknis hajjal :)

nem ellenekezett,mert én is mindig a legjobb formámat hozom.


Ezeket mond el neki,ha nem változtat egy hóapon belül akkor megint ültesd le és őszintén mond el,hog sajnálom drágám de az a helyzet,hogy már nem tudlak szexuálisan kívánni,nem izgatsz fel egyáltalán,lehet jobb lenne ha elvállnánk ne húzzuk egymás idejét tovább,te is megtaláld aki elfogad és én megtalálom aki olyan amilyet én akarok.

Egy életünk van úgy éld ahogy neked jó,ne köss kompromisszumot,ebben semmi durva nincsen,őszinte legyél,de határozott.

2014. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
21-es, ez jól hangzik, de általában egy alig átlagos hapsi szokott nagyot álmodozni és mikor kinyitja a szemét akkor örüljön egy átlagos feleségnek, mert a végén lehet a férj jön ki rosszul a dologból. Egy nőnek ezerszer könnyebb partnert találnia, ugyhogy a kérdező maradjon meg a kedvesebb módszernél, és apránként probáljon kicsit változtatni a feleségén. Vagy tisztuljon ki az agya, és vegye észre a feleségét hogy igy is szép, és akikre áhitózik azok lehet csak a külsőségekben szexisebbek és nagyot csalódna bennük.
2014. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

-Fiam! A régi szép ídőkben...

-Mi volt apa?-

-Kaja, pia, nők!

-És most?

-Parizer, víz, anyád....

Komolyra fordítva. Sokan vagyunk így, de mégsem csábulunk el. A Plázacica, csak "arra" jó, s mellesleg, hamar kitenne a házadból is. Ne direktbe kérd a párodat! Mint írod, otthon házias, és igazi társ mindenben, tehát megérdemli a szeretetet. Csinálj, programokat, vidd el, akár csak sétálni is. Vagy táncolni, ezeket szeretik a nők. Ráadásul kikapcsolnád az otthoni Wc-pucoválós házimunkázós taposómalom egyhangúságából. Éreztesd vele, hogy szép. Kezdj el bókolni, puncsoli, ( esetleg újra udvarolni)! Légy türelmes, és kreatív. S meglátod ezek segíteni fognak. Te is jót, mindketten jót szórakoznátok:)

2014. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

Ott kéne az egészet kezdeni, hogy nem végletekben gondolkodunk, és nem általánosítunk. Mert ha azt mondod, vannak a mű nők meg az egyszerű nők, és ennyi... hát, akkor nőként elég nehéz dolgod van.


Szerintem csak ennyire, hogy valaki "egyszerű, őszinte" nagyon jó barátságot lehet építeni, de házasságot... igen, ha a régi idők vannak, amikor azért vettél el valakit, hogy rendben tartsa a házad, mellette meg csaltad mindenkivel.


Olyan lányt kellett volna keresned, akiben mindkettő meg van: törődik a külsejével és a belsejével is. És szerintem ilyenekből nagyon sok van; nem is hiszem, hogy ismerek olyan nőt, akit csak az egyik vagy a másik érdekel.


Az a baj, hogy ha megkéred arra, hogy fesse ki magát, az nem ő maga. NEKI kell, hogy eszébe jusson, hogy tetszeni akarok a férjemnek, ezért ezt és ezt megcsinálom. Nem azt elérned, hogy megcsinálja ezeket, hanem hogy AKARJA megcsinálni őket.


Nem mondom azt, hogy válj el, bár szerintem az lenne a legjobb döntés. Ha már most, ilyen fiatalon ennyire zavar ez, később sem fog elcsitulni. Első szerelmek vagytok egymásnak?

2014. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Azota mi van ?
2019. okt. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, hogy mi lett azóta. Most már a szereplők 31 évesek.
2020. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!