Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemet otthon mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemet otthon mindig csak "otthonkában" látom WC-t pucolva, Pesten meg cicababák rohangálnak és ez frusztrál. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Feleségemmel 9 éve vagyunk együtt. Vidéki lány, azért is szerettem meg, egyszerű, őszinte. Sosem vonzottak a cicababák, mert tudom hogy csak a külsőségekkel vannak elfoglalva. De zavar hogy otthon a feleségem mindig régebbi, szakadtabb ruháiba van mert ugye főzz,moss,takarít, meg nem is festi ki magát.

Pesten meg ugye minden lány úgy jár mint ha szépségversenyre menne, kisminkelve, cicagatya, kirakott mell. Nem járunk bulizni, ritka az olyan alkalom amikor elegánsabban fel kell öltöznünk.

Egyébként gyönyörűnek tartom a feleségemet, csak semmit sem tesz azért hogy ezt kihangsúlyozza, nem is érdekli talán. Hiába kérem hogy fesse ki magát, meg fogja össze a haját mert úgy jobban tetszik, elfelejti, stb...

Valaki hasonló cipőben jár? Ötlet, tanács?



2014. máj. 9. 08:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%
9 Általában az esetek 99,99%-ában:xD
2014. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Jah, kérdező: Ha bevásároltál neki, akkor egy alkalmas időben osonj be, és az összes cuccát ami ilyen nagyon gáz-kukázd. Sok minden kiderül ilyenkor. Tudatosan csúfítja magát, vagy sem pl.
2014. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

# 11


Akkor nekem nagy mázlim van (ilyen szempontból is:-)


Mindjárt veszek is egy lottószelvényt meg kaparós sorsjegyeket!

2014. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%
De édes vagy...ez olyan romantikus..jó, hogy még vannak ilyen pasik. Sok boldogságot Nektek!
2014. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13 Ment a pacsi:D
2014. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

1:"... mindig csak "otthonkában" látom WC-t pucolva..." Talán ne sz-rd össze állandoan a WC-t!!

2:"...ritka az olyan alkalom amikor elegánsabban fel kell öltöznünk...." Ne legyen olyan ritka az ilyen alkalom! Vidd a gyönyörü feleségedet olyan helyre ahol más is csodálhatja szépségét. Meglátod milyen jot tesz az öltözködésének.

2014. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Segíts neki a házimunkában, és marad ideje szépítkezni.

Különben meg egy háztartásban sem kell naponta WC-t pucolni meg takarítani, szóval a házimunkára fogni az igénytelenséget baklövés a te részedről is. Bókolj neki, vegyetek új ruhákat (otthonra is lehet csinos topokat/cicanadrágokat venni), csinálj neki fürdővizet, masszírozd meg stb., szerintem nincs nő, aki ennek ellenállna.

Ha mégis ellenkezne, akkor köztetek vannak komoly gondok, és ezért nem motivált a csinosságra a feleséged.

2014. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerettél bele, mert egyszerű és őszinte. Akkor már nem szereted mikor ilyen? Minek cicomázza magát, mikor egyszerű és miért öltözzön cicababának mikor nem ez a stílusa? Otthon takarításhoz én se cicababának öltözök és sose sminkelek szinte még akkor se ha elmegyek otthonról, mert zavar, hogy egész nap azt nézegetem elkenődött-e vagy én magam kenem el, mert elfelejtkezem róla. Így ha véletlen kifestem magam, akkor párom el van ájulva.


Viszont ha fáradtan hazaérek és el van mosogatva, fel van porszívózva vagy mosva és csak annyi dolgom van, hogy megfőzzek akkor bizony felveszem a testre feszülős csinos "otthonkámat", mert főzés közben kötény magam elé, nem kenem össze, utána pedig nincs olyan dolgom amivel összekenhetném. Így mondhatni a párom dolgozik azért, hogy csinosnak lásson, mert minek törjem magam állandóan ha ő nem tesz semmit, viszont elvárja, hogy csinos legyek? Ugyanúgy 8 órát dolgozok, mint ő, kb ugyanannyiért plusz a 2 órás napi utazás és a bevásárlást mindig én intézem. Ha hasonló elfoglaltság mellé még az egész háztartás is az én nyakamban lenne biztos hogy a legkényelmesebb ruháimat hordanám otthon, amik sajnos, nem sajnos nem a legszebbek.


Tehát hagy neki időt, hogy "nőt faragjon" magából, vagy vezesd be a fürdőbe ahol egy forró kádnyi melegvíz várja valami női magazinnal ha szereti az ilyesmit vagy ahogy mondták vidd olyan helyekre, ahová csinosan kell öltözni.

2014. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az elutazás jó ötlet lehet, én a feleségemet egy hosszú hétvégés hotelban vettem rá, hogy életében először szoknyát vegyen fel. Naná, hogy azóta sem vette elő. Egyszerűen igénytelenül öltözik, és a hajfestésen kívül semmit nem tesz, hogy szebb legyen. Elasszonyosodott. 16 év kapcsolat után ugyanígy vagyok én is. Volt hogy a kezébe nyomtam 200.000Ft-ot, hogy vegyen magának nőies ruhákat, és költse magára. Vett egy cipőt, és bútorokat, ruhákat, a gyerekeinknek. Én most örüljek, vagy sírjak?
2014. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1, Nyilván sarkítva fogalmaztam és nem szó szerint érteni hogy engem az zavar hogy nem cicababaként pucol WC-t minden nap. Aki megakarja érteni az tudja hogy arra gondoltam hogy őt mindig csak háziasszonyként látom, nőként.


2, Annyit segítek a házimunkában amennyit csak lehet, teregetek, vasalok, mosogatok, amit kell. Sajnos a feleségem picit lassú, szöszölős (sokak szerint), sokszor elhúzza az időt.


3, Még mindig mondom neki minden nap hogy szeretem és hogy tetszik ennyi év után is, nem hiszem hogy ennél többet tehetek (és hogy ez alapértelmezett).


4,De azzal mit kezdjek hogy annyira nem képes hogy pl összefogja a haját hogy ne úgy lógjon mint a felmosórongy, meg mert nekem tetszik?


5, Vettem neki dögös fehérneműket.


6, Igen, jó ötlet hogy menjünk el néha ide-oda, de ez a hétköznapokon nem változtat.


7, Egyébként ezt is otthonról hozta, édesanyja nem nagyon add magára, párom nem is tudja magát kifesteni mert sosem mutatták neki.


8, Igen, azért szerettem bele mert egyszerű, őszinte természet stb, de az a minimum hogy próbálok csinos lenne, főképpen ha a páromnak ezzel örömet szerzek.

Száz évvel ez előtt sem volt minden falusi lány szakadt, igénytelen.


Egyébként 25 évesek vagyunk, egy éve házasok, két éve lakunk együtt.


Az biztos hogy itt sok külső tényező van amiről nem tehetünk, Ő sem képes változni, tenni azért hogy jobb legyen, meg lehet nekem is vannak többlet elvárásaim.

De attól még nem akarom hogy tönkremenjen a kapcsolatunk!


Előre is köszönöm a további válaszokat!

2014. máj. 10. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!