Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok csinálni, ha túlságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, ha túlságosan kötődöm a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Ha megbeszéljük, hogy találkozunk, és valamiért mégsem jön össze aznap, akkor kiborulok, de nagyon. Úgy érzem, hogy ez azért van, mert túlságosan kötődöm hozzá, de azt nem tudom elérni, hogy kevésbé szeressem, mert akkor már nem is lenne értelme a kapcsolatnak. Mit kellene átgondolnom, esetleg mit tehetnék, hogy jobban bírjam lelkileg, ha valami nem úgy jön össze, ahogy terveztük?
2014. máj. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy elhagy, hogy talál nálad jobbat. És miden egyes ilyen esetben rögtön az jön fel benned, hogy már talált. Rettegsz. nem érzed magad biztonságban.


Ez nem kötődés. Szimpla félelem.

2014. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, néha ez is bennem van, de úgy érzem, hogy ezen túl vagyunk már, és az a félelem viszont inkább az önbizalomhiányból fakad. Itt inkább az a gond, hogy ha mégsem találkozunk, akkor nem látom értelmét a napomnak. :S Ezen szeretnék változtatni.
2014. máj. 9. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Önuralommal tudsz leginkább, meg azzal, hogy megtanulod önmagadat, megismered a csendet önmagadban.
2014. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találj hobbit. Amikor nem jön össze a találkozó, menj el mondjuk edzeni. Ezzel le is kötöd magad, kiadod a feszültséget, és még edzettebb is leszel. Önuralom, tisztán látás. Egy pasinak nem kell hisztis nő. Ha meg akarod tartani figyelj oda, ne engedd, hogy az ilyen érzések irányítsanak.
2014. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy egy pasinak nem kell hisztis nő?

A nők hisztisek legalábbis a többség..a többi meg csak szolga ha hagyja magát kihasználni.

2014. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress aznapra egy másik pasit.;)


Miért mit mond miért nem ér rá aznap ha megbeszélitek a találkozót?


Tudom milyen érzés én is voltam ilyen cipőben..aztán rájöttem felesleges idegeskedni és megnőtt az önbizalmam úgyhogy már tudom kezelni.

2014. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen, az edzés tényleg segíteni szokott bármilyen helyzetben!

Ha nem tudunk találkozni, akkor beteg vagy beszerveznek neki valami programot, segíteni kell a családban vagy hasonló. De tudom, hogy ezek nem kifogások, bízom a barátomban :)

2014. máj. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!