Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyfolytában ellenőrizgetem, hogy mikor volt elérhető chat-en, a lakásában is megnézem, hogy ugyanúgy hagyta e a dolgokat ahogy előtte voltak, minden apróságon aggódom, hogy volt nála valaki. Nem adott rá okot, hogy féltékenykedjek, csak tudom, hogy nagyon jóképű és jó társaság mások szerint is. Mit tegyek?

2014. máj. 6. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
adott okot a kételkedésre? ha nem, nyugodj le, bízz benne és ne ellenőrizgesd
2014. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A túlzott féltékenység sosem jó(főleg ha indok nélküli) . Előbb utóbb tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat (az egyik fél bele fog unni te pedig tönkremész benne és idegileg is kikészíted magad) . Tanulj meg hinni és bízni benne mert a kapcsolat alapja ez a kettő . (És te sem örülnél neki ha a párod állandóan őrizgetne és nyomozna utánad)
2014. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!