Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedő stádiumban nagyon kedves volt, de ahogy beleszerettem, ő megváltozott. Akkor eddig csak szerepet játszott?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismertem egy srácot. Teljes mértékben úriember volt, folyton bókolt, szerelmet vallott, virágot hozott, fantasztikus randikra vitt, komolyan tervezett velem, mindent elkövetett, hogy beleszeressek. Meg is történt, belezúgtam. És ekkor hirtelen minden megváltozott. Azt mondta, hogy megijedt, a múltja miatt fél a komoly kapcsolatoktól... Nem tudom, mit kéne tennem?! Egy kedves srácból átváltott bunkóvá. Néha kedves, de folyton váltakozik a hangulata, a másik pillanatban már bunkózik velem. Eddig hercegnőként kezelt, és most nagyon rossz, h így viselkedik. Ez az állapot már két hete tart. Mondtam neki h ne beszéljünk, ha ilyen bunkó, de nem bírta nélkülem, utána 2 napig megint kedves volt. Hogy kezeljem ezt? Most akkor eddig csak egy szerepet játszott és valójában egy bunkó? Vagy most játszik egy bunkó szerepet, mert megijedt és így kezeli? Mire számítsak, ilyen bunkó lesz továbbra is? Személyesen egyébként nagyrészt normálisan viselkedik, és úgy ér hozzám, úgy csókol, úgy néz rám, mint aki szerelmes.

22/L


2014. máj. 9. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél már vele?
2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hónapja ismered és szerelmet vallott meg komolyan tervez.... hát nem tudom nekem ez tipikusan a mindent összehord jellegű srác :D
2014. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bunko volt eddig is, csak tudja, hogy mivel lehet levenni a lábadrol és ugy döntött, hogy egy honapnyi energiabefektetést megérsz. Amikor már nyeregben érzi magát igyekszik betörni a valoságba. (Persze, ha dobni akarod, egy kis hinta még belefér.) Ha neked ilyen kell????
2014. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem :( Nincs kedved privátban beszélgetni?
2014. jún. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!