Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nem lenne nektek jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem lenne nektek jobb a szex nélküli kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ott nem kéne folyton leszerelni a fickót meg állandóan kifogásokat keresni, mert alapszabály lenne, hogy nincs szex és slussz
2014. máj. 9. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor már nem egyszerűbb szinglinek maradni?:D
2014. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de ha szingli vagy, ki fog eltartani/drága utazásra vinni/menő kocsit rakni a micsodád alá?
2014. máj. 9. 16:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel, ha úgyis a kifogáskeresés meg a színlelés megy, akkor már egyszerűbb nem is kínlódni vele.Az első válaszadónak is igaza van, hogy szinglinek maradni egyszerűbb.
2014. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

keress cuckold kapcsolatot ahol a csaj veled nem kefél csak másokkal te meg vagy a házikedvenc aki kiszolgálod.ez talán könnyebb mert nem sok csaj van aki elvan szex nélkül.de olyanról olvastam aki az egyoldalú kényeztetést szereti,de szerencsére ez is ritka.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__56..


Én azt gondolom egy nő maximálisan szolgálja ki a párját szexuálisan,persze normális keretek között,de mindig éreztesse a pasival hogy megőrül a farkáért mert erre minden pasinak szüksége van

2014. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én simogatós és csókolózós kapcsolattal is kiegyeznék.Egy ideig...Egy ideig.
2014. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Nos igen a kérdés is meg a válaszok is megragadták a lényeget... :-)


Én már csak annyit fűznék hozzá, hogy a nőknek jobban kell a s*zex, mint a fiúknak, csakha ezt kifejezik, akkor leri*bancozzák őket, tehát ez nem jó...


Sokkal jobban járnak, ha a fiúkra fogják rá, hogy nekik kell a s*zex állandóan, meg a s*zex az amúgy is olyan férfias... :-)


De őszintén szólva én is megnézném mi lenne a nőkkel ha s*zex nélkül kellene élniük, tuti masztiznának párszor... :-)

2014. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb nő ezt nem bírná,gondoljunk bele egy pasi sem bír lemondani arról a néhány orgazmusról egy héten,akkor egy nő aki sorozatorgazmusokra képes és egy jobb menet alatt + előjáték elmegy 5-6 x...kizárt hogy ezt nékülözni tudja a többség
2014. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne jó.
2014. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem az ilyen kérdést olyan találja ki aki vagy borzalmas a szexben és ezért vagy nagyon félénk lúzer típus és azért nem talál nőt akivel dughatna de szeretne már egy barátnőt
2014. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
16:47, szerintem meg olyasvalaki akinek elege lett a nőkből az idióta természetük miatt, és teljesen jogosan érzi úgy, hogy a szex nekik csak nyűg. Talán meg kéne próbálni kilépnetek a saját árnyékotokból, nemde?
2014. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!