Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nem lenne nektek jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem lenne nektek jobb a szex nélküli kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ott nem kéne folyton leszerelni a fickót meg állandóan kifogásokat keresni, mert alapszabály lenne, hogy nincs szex és slussz
2014. máj. 9. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

itt egy csaj aki boldogan él a férjével de nem dug vele

[link]

2014. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem.. Nálam a kapcsolat egyik dontos alappillére a szex..


Nincs kifogás...nem hagyom, hogy leszereljenek ;-)


Szex nelkül az csak barátság..


27/n

2014. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasival jó a szex, akkor a nő nem fog kifogást keresni, hanem szexel:)


Én szeretem a szexet mert végre olyan férfi van mellettem aki képes arra hogy kielégítsen rendesen.


Eredmény: Nem keresek kifogásokat. Ennyi.

2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
13 as : teljesen egyetértek veled,a legtöbb nő akkor keres kifogásokat ha a pasi nem képes őt maximálisan kielégíteni és a szex nem olyan mínőségű amit elvár.Magam részéről tudom ha valakivel jó a szex akkor naponta többször is jöhet,sőt ha épp nincs kedvem akkor is engedek neki mert tudom hogy közben megjön a kedvem és baromi jó lesz :) A baj hogy sok pasi ha a nő elmondja mit és hogy szeretne akkor besértődik vagy görcsös lesz..én tudom amikor olyan pasim volt akivel jól elvoltunk de a szex nem volt túl jó,akkor sokszor kibúvót kerestem,aztán megcsaltam és szakítottam előbb-utóbb.Kérdezhetnék hogy miért nem olyannal van az ember akivel jó a szex,nos az igazság az,hogy miután lemegy a kezdeti hév amikor minden jónak tűnik,és beállnak a hétköznapok akkor elég kevés az olyan férfi aki potens és igazán jó szerető,és sok potens pasi akivel isteni a szex nem alkalmas kapcsolatra.Tehát ha mindig megvárnánk akivel minden stimmel akkor a fél életet egyedül töltenénk,ez az igazság,és most jöhetnek a támadások és a kritikák pasiktól,hogy ők pedig tökéletes bikák mert minden barátnő ezt mondta rájuk és én vagyok a hülye :)
2014. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

"Tehát ha mindig megvárnánk akivel minden stimmel akkor a fél életet egyedül töltenénk,ez az igazság"


Hát igen...az én egész párkeresős pályafutásom 5 évig tartott...a végén, tehát 5 év után találtam 1db pasit, aki alkalmas komoly kapcsolatra(már házasok vagyunk), és azt is tudja hogy kell kielégíteni...és ha esetleg szólok hogy valami fáj vagy kicsit másképp csinálja akkor lelkes és csinálja, és nem vérig sértődik...bár erre nem sűrűn van szükség mert valahogy nagyon passzolunk egymáshoz szexuális téren is:D


Tököm volt tele azokkal a pasikkal akiknek hiába mondtam hogy hogy kellene....feladták...megsértődtek, hogy ők márpedig jók az ágyban mert eddig minden nő elment tőlük.... ja....gondolom megjátszották...de én meg arra nem vagyok hajlandó a kicsi lelkecskéjükért. Nekem meg maradna a szar szex , hát kösz nem.

2014. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kalandorokkal jobb lenne, mert nem érdemelnek meg.

De az igazival nem lenne jó...

2014. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az úgy nem kapcsolat...
2014. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
dühítő, hogy a nőknek is vannak elvárásai, mi? ha visszautasítanak, pláne ha rendszeresen, akkor magadban keresd a hibát. szeretünk szexelni nagyon is, csak nem azt értjük alatta, hogy a béna, fantáziátlan férfiak önbecsülése miatt minden testnyílásunkat felkínálva színleljük hogy nekünk is jó.
2014. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy nem akart veled dugni a csajod.
2014. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne.
2014. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!