Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy nőt ha az embernek kevés pénze van, és kb átlagosan néz ki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 18:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
annyit hozzá tennék hogy 27 vagyok, és eddig nem volt sikerem..
2014. máj. 10. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Magabiztossággal, megnyerő természettel, méteres kékeressel...
2014. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csábításhoz mi köze a pénznek?
2014. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
önbizalom, intelligencia, műveltség... minden másra ott a master card
2014. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3:

Körülbelül minden. Főleg 27 éves korban.


Én 26 vagyok, hasonló cipőben... Volt is már sikerem, de még attól a kis pénzemtől is megszabadítottak (és nem viccelek).

2014. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alterion válasza:

Kedves kérdező,


A pénz nem létfontosságú tényező. Persze segítségedre válhat de próbálkozni annélkül is lehet.


Sok mindentől függ hogy milyen módon kell megközelíteni a nagy Őt... mennyire ismered, Ő mennyire ismer téged, mennyi a korkülömbség stb...


Természetesen a legfontosabb a megjelenés és viselkedés.

Mindenki sokkal szebb amikor mosolyog, nők-férfiak egyaránt. Folyton mosolyogj, légy jókedvű, kedves és ha belefér akkor egy kicsit vicces is.

A nők nem szeretik az agressziót, a műmájereket, nagyképűeket vagy a lúzereket, strébereket, balfékeket sem.

A legjobb neutrálisan a kettő között maradni, légy átlagos és kedves.

*FONTOS* hogy túlzásba se ess, a kedvességnek is van határa. Nem kell 20 másodpercenként bocsánatot kérni vagy megköszönni mindent, nem kell egy szája széléről legördülő morzsaszemért hasast vágnod hogy elkapd, csak szépen kényelmesen és lazán.

Ne várd el hogy egy nap alatt megkaparintsd magadnak, sok nőhöz türelem kell. Minnél tovább vissza tudod fogni magad, annál több esélyed van hogy a Tiéd legyen.

Mindig legyél izgalmas! Ha minden nap ugyan azt adod neki elő, ugyan az történik köztetek, akkor azt egy idő után megunja és unalmasnak fog tartani. Hívd el sétálni, beszélgess vele mondjuk a konyhában egy kávé/tea mellett, egyszer a nappaliban egy üdítővel, bármi csak ne mindig ugyan az.


A kinézet igen is számít. Férfiak sem jönnek össze szívesen egy ápolatlan vagy trehány nővel.

Ugye kevesebb férfi is él a földön, ráadásul egy nő szebb látvány mint egy férfi akár hogy is nézzük.

A legtöbb amit tehetsz hogy saját magad rendbe teszed amennyire csak tudod, a többi már a lányon múlik hogy mennyire fontos számára a külső.

Légy ápolt és takaros. Tisztálkodj, vágd le a körmöd, moss hajat (a zsíros hajat nem érzed annyira, de Ő látja), moss fogat, borotválkozz meg (a mai világban minnél több helyen borotválod magad annál igényesebb vagy). Hónalj szőrt sokan ma is szeretik megtartani a férfiak, de egy átlag nő szemében akkor is gusztustalan szőrcsomó és ráadásul könnyebben büdösödik.


A lényeg hogy légy ápolt és kedves. Ha ezt mind betartod akkor kb 70%-os esélyed van (lánytól is függ természetesen). Ez a gond sajnos hogy manapság a férfiaknak ennyi mindenre oda kell figyelniük hogy egy kicsit vonzóbbak legyenek.

Ha egy nő odamegy 10 férfihez az utcán és elhívja őket randira abból valószínűleg 8-9 férfi elmegy vele.

Ha viszont ugyan ezt egy férfi tenné meg akkor pont fordítottak az arányok. Egy férfi örülhet ha 10-ből legalább 1 nő elmegy vele ranevúra és ki tudja abból egyáltalán lesz e valami a jövőben.


Sok sikert és még egy utolsó jótanás(!): Ne éld bele magad túlságosan mert minnél inkább reménykedsz, annál nagyobb a pofáraesés ha mégsem jön össze!

2014. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kötözködni akarok, de a körömvágás, hajmosás és borotválkozás nem alapvető norma manapság a férfiaknál?
2014. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

és az miért lehet, hogy szeretnek beszélgetni velem, keresik is a társaságomat, De csak kizárólagosan beszélgetni, de tovább nem jutottam..

Most akkor én már csak beszélgetésre vagyok alkalmas?

Hogy lehet egy nőben olyan érzéseket ébreszteni amitől talán belém is szeretne?

az ápoltsággal nincsen bajom,humorérzékem is van

2014. máj. 10. 19:38
 9/11 Alterion válasza:

1. Igen, az lenne az átlagos hogy egy ember rendszeresen ápolja magát, levágja a körmét stb, de sajnos nem mindenki "átlagos". Főleg nem Magyarországon.

Én magam is ha nagy a körmöm, megígérem magamnak hogy fürdés után elintézem, de valahogy mindig elfelejtem pedig már nincs gondom nőügyekkel (gyerekem is született).


2. Kérdező: gyors dióhéjban a saját példám... Fiatal koromban ugyan ilyen helyzetben voltam. Teljesen hülyét csináltam magamból hogy másokat szórakoztassak. Mindenki "bírt" engem, mindenki imádott, de nem úgy ahogyan azt olykor szerettem volna. Később viszont rájöttem hogy ha a humorommal el tudom érni hogy kedveljenek, akkor már meg is van az első lépés.

Te nem "csak beszélgetésre vagy jó", hanem elérted hogy lássák egy jótulajdonságod.

Ha szeretnek veled beszélgetni, onnan tökéletesen indíthatsz a következő szintre.

A témákra nagyon figyelj. Ha azt akarod hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, akkor olyan témákat hozz vel ami ebben segít neked. Ne beszélgess vele a kocsikról, a tudományról (terhelő témákról) és semmi féle képp ne a gondjaidról. SOHA ne panaszkodj!

Viszont annál inkább kérdezd őt a bajairól! Az emberek imádják ha elmondhatják mi nyomja a lelküket meg amikor ezt valaki meghallgatja. Olyankor úgy érzik hogy támaszt nyújtasz nekik és bebizonyosodnak arról hogy érdekled őket.

Íme még két nagyon jó tanács ami segít közelebb férdkőzni:


1. Nézd a száját miközben beszél! Ha beszél akkor átéli amit mond és arra figyel amit épp mondani akar, de valahogy mégis félszemmel (tudat alatt) érzi hogy a száját figyeled. Ez a nőkben szexuális vágyat ébreszt fel.


2. Testkontaktus! Ha a beszélgetés során olyan mélypontra kerülnél ahol igazán kibontakozik, ragadd meg az alkalmat és "érj hozzá"! Ha például megfogod a kezét, a szemébe nézel és azt mondod hogy "átérzed" vagy hogy "nagyon sajnálom ami történt veled" akkor már be is futottál nála.


A lényeg hogy a beszélgetést vidd át a következő szintre és onnan már nincs okod az aggodalomra.


Remélem tudtam segíteni.


Üdv

Alterion

2014. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és milyen témákkal tudnánk közelebb kerülni egymáshoz? pl.:
2014. máj. 12. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!