Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 16 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Kérlek úgy válaszoljatok, ahogy tényleg gondoljátok, én nem sértődök meg!

16 éves vagyok és életemben nem volt még kapcsolatom. Szerintem szép vagyok, az alakom sportos, megtalálom a közös hangot mindig mindenkivel.

És még soha nem csókolóztam, fiúm se volt életemben(12 évesen volt, de csak kb. kézfogás egy hétig). És annyira rossz hallani a kortársaimtól, hogy "tegnap lefeküdtem a barátommal és nagyon szeretjük egymást és stb", és fogalmam sincs, hogy milyen érzés, ha tényleg szeretnek. Pár fiú próbálkozott be nálam eddig, de vagy nagyon kisfiúsak voltak, vagy a barátnője mellé kellettem még d.gópajtásnak...

Szóval mit gondoltok? Van hasonló tapasztalatotok?


2014. máj. 10. 19:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet, mert nem akarom, hogy rám.ismerjenek.

Az bánt a legjobban, hogy anya is meséli a rokonoknak, hogy "Jaj, a lányom itt van 16 éves, nem is pasizik, pedig ez az élet egyik legjobb korszaka". És amikor ezt meghallottam a másik szobából elkezdtem sírni. És igaza van. Egyre gyakoribb, hogy sírok, pont ez miatt...

2014. máj. 10. 19:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, több ilyen van, mint gondolnád, én sem csókolóztam még... Nem a külsőtől függ (van pl ilyen modell ismerősöm is, aki nagyon-nagyon szép, és okos is, mégsincs kapcsolata...)

Egyszerűen még nem jött el az ideje, ennyi.

16/L

2014. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!