Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nemsokára 17 leszek(ősszel), de még nem volt barátom.

Nem vagyok csúnya, járok többfajta edzésre is, sok minden érdekel és vannak barátaim, és legjobb barátaim is. Elégedett vagyok önmagammal. :)

Sajnos nem sok időm lenne egy kapcsolatra, de persze minden tőlem telhetőt megtennék.

Mit gondoltok, szerintetek ez normális? Mármint baj, ha egy lánynak 16 évesen még sosem volt barátja? Mennyiben nehezíti ez meg a későbbiekben a dolgokat?



2014. máj. 10. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mond el, hogy ugyan mi a f**szért lenne ciki?
2014. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nehezít meg semmit.
2014. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért válaszolok... Ha te úgy érzed, hogy ciki, akkor az, ha nem akkor nem.
2014. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak szimplán rosszul érzem magam tőle, mert nem vagyok olyan rámenős, de a barátnőim folyton szekálnak ezzel. Nem tartom cikinek, de egy kicsit hátrányban érzem magam másokhoz képest. Abban a mondatomban, hogy: "Elégedett vagyok önmagammal. :)" szerintem benne van arra a válasz, hogy cikinek gondolom-e ezt. Vagy rosszul írtam szerinted? Ne haragudj, ha nem volt érthető. Egyszerűen csak elegem van már az állandó beszólogatásoktól, és kíváncsi vagyok arra, hogy mások mit gondolnak arról, hogy még nem volt barátom. Köszi a válaszokat mindenkinek! :)
2014. máj. 10. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre annyit reagálok, hogy nagyon jó -hulladék- barátnőid vannak. : )
2014. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy egyre több a hülye, aki normálisan gondolkozik azt is megpróbálják átállítani az ő oldalukra.

Ne hallgass a "barátnőidre", bár nem tudom milyen barátnők is azok, akik folyton szekálnak...

2014. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy, hogy nincs olyan, hogy ugyan az a véleményünk mindenről. Szerintem ez inkább jó, mint rossz. Egyszerűen csak egy ütközőpont, én meg szeretek vitatkozni :). Az nagyszerűen megy. Szerintem, ha egy ilyen dologban nem értek egyet másokkal, az azt jelenti, hogy más az életszemléletünk. Nem helyes elítélni másokat. Szerintem. Engem az érdekel, hogy melyik oldal az erősebb. Az enyém, vagy az övék? Ha nem túl nagy kérés, megtennétek, hogy leírjátok, hogy felnőttek vagytok, vagy az én korosztályom, vagy esetleg fiatalabbak? Ez sokat segítene. Köszönöm előre is.
2014. máj. 10. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam 21 éves vagyok.

Sajnos az emberek többsége ilyen... mármint, hogy cseszeget másokat, azért mert még nem volt senkije, nem szexelt stb. Engem sose érdekelt ez a téma. 16 éves korom óta van barátom, de egyszer se fordult meg a fejemben, hogy kevesebb lenne az nálam, akinek még nem volt senkije se. Addig jó, amíg így gondolkodsz. Sokan kapcsolatfüggők- na annál rosszabb nincs. Ha egyedül is jól érzed magad, akkor tiéd a világ.

2014. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

34 éves nő vagyok. Szerintem egyáltalán nem ciki, csak ne görcsölj rá a témára. Ja, és ne hallgass senkire, csak a saját szívedre.

Nekem 14 éves koromban volt az első barátom, aki akkor 20 éves volt, és akkor veszítettem el a szüzességem is, de ha visszaforgathatnám az idő kerekét, akkor a mai eszemmel bizony várnék az első együttléttel.

De utólag már nagyon könnyű okosnak lenni.

2014. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) remélem nem bántottam meg senkit, és még1szer köszi mindenkinek :)
2014. máj. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!