Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ajándék ötlet lenne? (. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék ötlet lenne? (. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátomnak nem sokára névnapja lesz és arra gondoltam hogy valamilyen meccsre veszek neki pár jegyet hogy elmehessen a haverokkal, vagy ha nem jön össze akkor vmi gokartozáshoz belépőt. Aztán mellé még valami süti/torta és egy póló. 16 éves és kb fél éve vagyu k együtt. Tudom hogy unalmas a sok ilyen kérdés, de kiváncsi vagyok a véleményetekre. És irjatok ajándék tippeket,ha eszetekbe jut valami. Előre is köszi (: !
2014. máj. 11. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Suti is eleg lesz szerintem. :) Nem kell tulzasba vinni el ne bizza magat. ;D Kulonben is meg nem is vagytok egyutt regota es eleg fiatalok is vagytok.Lepd meg egy sutivel.Az jo lesz. :)
2014. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem lenne tul kevés? :)
2014. máj. 11. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

félrevezető, hogy a kérdésed címében van egy fél mell.


amúgy a süti bőven jó. vagy süti plusz póló. ha jegyeket akarsz venni mindenképp, olyat vegyél, ami egy veled való programra szól, szerintem hülyén veszi ki magát ha fizeted az ő meg a haverjai meg az anyukája meg a kiskutyája jegyeit. az én barátom valószínűleg zavarba jönne az ilyesmitől


18/L

2014. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

még szülinapra is sok a jegy+póló+torta

és igen, egyetértek azzal, hogy veled való program legyen

2014. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Névnapra szerintem elég a jegyek + a süti :)
2014. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. máj. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!