Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen meglepetés ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetés ötleteket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Könnyen kivitelezhető, inkább személyes ajándékra lenne szükségem, hiszen nem megvásárolni akarom őt. Nincsen semmilyen alkalom, csupán szeretnék a kedvében járni. Olyan jutott eszembe, hogy falra ragasztható, világító csillagokkal valamilyen üzenetet hagyni számára a plafonon. Esetleg ha tudnátok ehhez hasonló meglepiket, olyanokat is, amiket próbáltatok és bevált, kérlek osszátok meg! Köszi! F/19

2014. ápr. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
áá, de gyerekes mégis szívetmelengető ötlet...
2014. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hirtelen ez jutott eszembe, de ezért írtam, hogy várok további ötleteket :)
2014. ápr. 14. 12:33
 3/5 Kajus Richárd válasza:
Régen azt csináltam,hogy vetem egy csokór virágot (rózsát v. ami a kedvence)és főztem neki egy 3 fogásos ebédet v. vacsórát!
2014. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell túlbonyolítani egy dolgot, ahogy az ellőttem lévő is írta rózsa, és egy finom vacsival tökéletesen romantikussá teheted az estét. Ami a nyálasság határain belül van, és minden nőnél nagy sikert arat:)

De egyébként a te ötleted se rossz, annak is biztos örülne, elég ötletes.

2014. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez elég egyedi ötlet. :) és személyes!

2014. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!