Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti mit adnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti mit adnátok a párotoknak az első hónapfordulótokon? Fiúk. Ti mit szeretnétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudom, nem nagy idő, nem is valami komoly dolgot szeretnék, csak egy kis apróságot. A bögre, párna, stb. elég unalmas már. Barátom 17, én 16 éves vagyok.

2014. ápr. 30. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy jó kis sz*pást :) 18/L
2014. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Akkor már inkább legalább a fél évet várd meg.

Vagy esetleg valami sütit csinálj neki.

2014. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések is unalmasak ám. :D
2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Hónapforduló?

Percfordulóra is adni kéne valamit...

2014. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen kedves itt mindenki:) ez az oldal nem arra való hogy kérdéseket tegyünk fel és próbáljunk segíteni a másiknak? Egy egyszerű kérdést tettem fel, ami ha nem tetszik, tovább olvasod a többi kérdést...mindig megbánom mikor feljövök ide:)
2014. ápr. 30. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc sör, (ha iszik,) esetleg valami program, amit élvez. Igazából neked kell ismerned párodat, mi látatlanba elég nehezen tudunk tanácsot adni. Az biztos, hogy a pasik alapvetően nincsenek oda az ilyen hónapfordulós baromságokért, mert általában csak hiszti van belőle.

Szerintem a legjobb ilyenkor, ha kitaláltok valami kis közös programot, amivel minden hónapban megtartotok ilyen tájt, ha tehetitek. Például teázás egy teaházban, vagy egy bizonyos közös kedvenc film megnézése kettesben (bár ez utóbbi inkább ritkábban hangulatosabb szerintem). Esetleg egy kedves üzenet elrejtése a pénztárcában, mikor nem figyel. Ez utóbbit én rendszeresen csináltam random időpontokban, hogy mosolyt csaljak aktuális párom arcára.

2014. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!