Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 2 hónapja kavarok egy sráccal,1,5 hónapig fel sem merült a szex, csak bulikban összetalálkoztunk, minden nap találkozunk vagy fb-on beszélgetünk rengeteget

Figyelt kérdés
3,5 éves kapcsolatból most jött ki és célzott rá, hogy nem hiányzik neki annyira, viszont minden egyre jobb vele, ami betesz, hogy most megyek ki fél évre németországba júliusban, ami rányomja a bélyegét a dologra. Tudom, hogy írogat más lánynak, viszont elég sok energiát öl belém és tudom hogy ez több mint összejárás vagy testiség. Mi lenne a helyes megoldás?
2014. máj. 11. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el Nemetorszagba es majd meglatod, h mi lesz belole.

Csak eld a kis eletedet, es ha akar vmit, komolyan, akkor ugy is latni fogod, h tortennek-e lepesek.

Sanszos, h nem. Szerintem csak elvezi a szingliseget jelenleg. Erzelmileg azert ne nagyon merulj bele.

2014. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
voltam ilyen helyzetben, ne áltasd magad, minek kellenél neki, ha így is van szex és közben lehet másokkal is, ráadásul megy külföldre? Szerintem legyen önbecsülésed és mond meg, hogy kapcsolatban vagy sehogy. Ha tényleg több mint testiség akkor maradna de nem fog...
2014. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!