Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy már soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy már soha többé nem fogok szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves srác vagyok,és az a helyzet,hogy nem tudok szerembe esni egyáltalán! Akármilyen lány próbálkozik nálam,akkor sem megy még hónap után sem. Nincsenek nagy igényeim,és én magamat egy átlagos embernek tartom,de viszont az előző kapcsolataim mindig csalódással végződtek! Folyton átvertek,és megcsalás áldozatává is váltam már. Legutóbb 3,5 évvel ezelőtt éreztem azt,hogy nagyon tetszik egy lány..... Azóta még zavarba sem tud hozni egyetlen Nő sem,és érzelmileg abszolút nem tudok kötődni hozzájuk,csak szexuálisan vonzanak! Az olyan válaszoktól kíméljetek meg,hogy ez majd idővel változik,mert 3,5 év az nem kevés idő,és ha ezalatt az idő alatt nem változott semmi,akkor nem tudom,hogy mi lehet a gond! Kiégtem volna?

Köszönöm a válaszokat!


2014. máj. 11. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos csak úgy van ebből kiút, ha találsz egy olyan nőt, akiben meg tudsz bízni.
2014. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hiába próbálok bízni,akkor sem tudok szerelembe esni,akárhogy szeretném! Nem korlátozom az érzéseimet,hanem engedek a kísértésnek. És mégsem.......
2014. máj. 11. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd hogy soha..:)
2014. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én dettó így vagyok, csak női kiadásban :D Senki iránt nem tudok úgy érezni mint az exem iránt anno..
2014. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Deeee... idővel tényleg megváltozhat. :D Én olyan 28 éves koromig jártam ugyanebben a cipőben.
2014. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor te sem apróztad el az időt.
2014. máj. 11. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem az előző kapcsolataid lehetnek a probléma, 3,5 év tényleg sok idő de az életkorodhoz képest nem
2014. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok,hogy a sok csalódás miatt van ez! De hát 3,5 év... Ez akkor is sok idő!
2014. máj. 11. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:
22/N vagyok. Nem keresem a szerelmet, varom,hogy rám találjon. Ne aggódj emiatt - a Neked való nővel úgy szerelembe fogsz esni,hogy észre sem veszed.
2014. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nem olyasmi ami parancsszóra megtörténik, azt sem te döntöd el, hogy kit
2014. máj. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!