Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem egy ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Hétfőn randiztam egy fiúval, akivel már régebb óta ismerjük egymást. Amikor találkoztam vele azt mondtam neki hogy ha nem keres kedden akkor azután se keressen. De a tegnap írt egy üzenetet. Azt írta hogy talizhatnánk ma, és hogy ma majd fel fog hívni. Csak hogy előtte csinált úgy hogy hetekig nem keresett, én hiába hívtam nem vette fel a telefont. De már kb. egy éve így megy. Felkeresett hogy találkozzunk, találkoztam vele, azután mint írtam heteking nem keresett.
2014. máj. 7. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
talonban tartani
2014. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Csak hogy előtte csinált úgy hogy hetekig nem keresett, én hiába hívtam nem vette fel a telefont. De már kb. egy éve így megy."


Ezt a hétfői randi előtt is tudtad.


Hasonló helyzetben én inkább azt a kérdést tenném fel magamnak, hogy ÉN mit akarok ettől a fiútól.

2014. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak hogy most megígérte hogy másképp fog velem viselkedni.
2014. máj. 7. 10:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Talan kerdezd meg tole, hogy mik a szandekai. Milyen embernek ismered?
2014. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy érdeklem és hogy ismerkedni szeretne. Csak nem tudom eldönteni hogy hihetek-e neki.
2014. máj. 7. 10:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor hidd el a szavait ha tenyleg betartja legalabb ezt a keves igeretet. Mert ha tenyleg erdekled akkor keresni fog. Ha meg ugy van vele hogy te mindig vagy csak szolnia kell neked. Akkor ki fog hasznalni. Lehet hogy eddig is csak ez volt emogott. Nem lehet tulsagosan is oszinte veled. Vard meg mit mond es mit tapasztalsz felole! Utana mar tudni fogod mit akar toled.
2014. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy te csak biztosíték vagy neki, hogy ne maradjon egyedül. Kihasznál... De azért egy év alatt rájöhettél volna már. :P
2014. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak azért találkozik velem, mert nincs éppen más?
2014. máj. 7. 11:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, igen...
2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne vele megszakítani a kapcsolatot?
2014. máj. 7. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!