Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beleszaladni egy ilyen párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
A lány 21 éves, én 26 vagyok. Igazából eddig nem volt komolyabb kapcsolatom és most azon munkálkodom, hogy nekifutok Angliának és ott vállalok munkát hosszabb távon (legalább 1 év). Én angol nyelvet tanultam, de a lány aki hirtelen belecsöppent az életembe és aki nagyon tetszik nem beszéli az angolt, csak a németet.:( Lehet-e így közös jövőnk? Érdemes-e elmélyítenem vele a kapcsolatomat vagy inkább lépjek ki belőle?
2014. máj. 12. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne mélyedj bele. Nincs érelme, ugyanis most készülsz elmenni 1 évre.
2014. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát aki németet tud beszélni, az könnyen megtanul angolul. Hidd el, hogy a lány csak jól járna. Legalább is én örülnék, ha nem tudnék mindkét nyelven. Én mennék veled, vinnék egy szótárat, megtanulnám a nyelvtant, gondolom az ottani emberek segítenének nekem egy kicsit. Vagy a másik választás, hogy nem mész ki. Mindenképpen beszéljétek meg, ha szereted a lányt, akkor legyél megértő vele. Mióta vagytok együtt?
2014. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár hónapja találkozgatunk. Remélem ő is úgy gondolja, mint te 2. válaszoló...
2014. máj. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!