Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Osztálytárs.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Osztálytárs.

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytársam akivel hirtelen jóba lettünk,úgy érzem,hogy nem vagyok közömbös számára,hogy deríthetném ki,hogy tényleg így van-e? Mivel tudassam,hogy ő sem közömbös számomra anélkül,hogy közölném vele? (Tudom,hogy az a legegyszerűbb,ha elmondom neki,de amíg nem vagyok benne biztos,hogy ő miként viszonyul hozzám addig nem szeretném neki közölni vele)
2014. máj. 12. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 en vagytok, és komolyan gondold, mert járunk, ha-ha ha vicnek fogja nézni:)
2014. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem kezdeményezhet bármelyik fél. Beszelhessek sokat majd kiderul a dolog:)
2014. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van valami ötletetek,hogy ha odamegyek hozzá mit mondhatnék? Mert én beszélgetnék vele,de nem igazán tudom,hogy mit mondhatnék neki. Valami jópofa szöveg?
2014. máj. 12. 19:00
 5/11 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dani? Hogy lehetsz ennyire nyomi hogy azt hiszed hogy beszélgettem veled az azt jelenti hogy akarok tőled valamit... Idióta
2014. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Látom nagyon próbálsz trollkodni xd
2014. máj. 12. 19:13
 8/11 anonim válasza:
Hany evesek vagytok?
2014. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Derítsd Ki hogy mi a kedvenc hobbija vagy ilyesmi aztán mondj vmit magadról is. A csendet próbáld kerülni mindig mondj vmit. Ha érez vmit irántad akkor mindegy mit mondassz neki örülni fog:)
2014. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 16. #9 köszönöm!
2014. máj. 12. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!