Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárssal járni? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni? (lent)

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már szeretnék járni egy ideje csak most megyek középiskolábaés egy osztályba vettek fel minket ami ugyan megkönnyíti a dolgomat, de osztálytárssal járni nem szerencsés igaz? mi a véleményetek erről? 14/F (lány is 14 éves)

2014. máj. 5. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hogy okoz-e problémát a minden(hétköz)napos együttlét. A szakítás után általában kellemetlen, egyébként nem látok más "akadályozó" tényezőt.
2014. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor egyutt vagytok jo.

De ha szakitas akkor oszttarsak piszkslasa es az o jelenlete is irritalo lesz...

A vegen majd beletorodsz h el kell fogadnod...

Szoval ez a te dontesed.

2014. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom, voltam ilyen helyzetben, de a szakitás kegyelten volt
2014. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk
2014. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az osztalyomban volt ilyen, es meg most is majdnem legjobb baratok, ugy, hogy kb. 2 evig jartak! Sztem hulyeseg ez a hazi yulra nem lovunk dolog…
2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindenkepp hulyeseg a házi nyulra nem lovok dolog. mi majdnem 6 honapja vagyunk egyutt. es oszt. tarsak vagyunk. sokan mondtak. de nem hiszek a dologban. nyugodtan probalkozz. nincs lehetetlen
2014. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BíborHorse válasza:

Az osztálytárssal való járásnak vannak hátrányai. Amíg együtt vagytok, mindenki tud rólatok, az osztály piszkálhat - féltékenységből -, és minden az osztály előtt zajlik. Meg aztán ha szakítotok, akkor pláne "nagy téma" lesz, és talán sokáig nem fognak leszállni az ügyről.

(Engem már második éve piszkálnak, pedig nem volt hosszú kapcsolatom, csak pár hónapig tartott, mégis "nagy sztori")

Tehát akkor menj bele, ha ezeket el tudod viselni.

2014. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha mindketten szeretitek egymást érdemes megpróbálni.Persze számolni kell azzal hogy szakítás után eléggé kellemetlen helyzetek lehetnek ebből, de úgy gondolom mindenképpen megéri megpróbálni :) (Én is egy osztályba járok a párommal és már több mint egy éve együtt vagyunk ). DE ezt nektek kettőtöknek kell eldönteni hogy megpróbáljátok-e vagy sem :)
2014. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egy próbát meger
2014. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!