Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi megállapításról, amelyet egy felhasználó tett itt az oldalon?

Figyelt kérdés
"30éves korukra egy csinos és értelmiségi nőt már rég feleségül vettek és van 1-2 gyerkőc is a háznál"

2014. máj. 12. 19:22
1 2
 11/20 WheneverYouWant ***** válasza:
De most mi a gondod ezzel? 30 éves nő vagy és még nincs család/gyerek? Ha így van akkor keresd az okát ne azt hogy ki miért mond ilyet...
2014. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bocs, de miért nem a kérdésre válaszolsz személyeskedés helyett?
2014. máj. 12. 19:41
 13/20 anonim válasza:

13 éve vagyok együtt a párommal. Idén szerzem meg a 3. diplomám, egész idáig suliba jártam, tanultam, külföldön jártunk 1000 felé mindenféle erasmus meg cserediák programmal. Jelenleg fix állásom van, a magyar átlagfizetéshez képest egész jó kezdő fizetéssel. Jelenleg 30 leszek ősszel. Tervezem a családot, de még csak ebben az évben készülünk házat venni (jelenleg albérletben vagyunk), utána jöhet az esküvő (ha lesz, mert én papír nélkül is éppúgy szeretem a párom) és a gyerek. Nekünk az volt az elsődleges, hogy megteremtsünk egy fix alapot, szüleink példájából tanulva. Nem származom szegény családból, egy átlag magyar, 3 gyerekes család, de szüleim belefutottak több hitelbe is, ami miatt a mai napig küzdenek. Tény, hogy el lehet érni, ha az ember nagyon akarja, de nekem pl. voltak feltételeim, amikből nem voltam hajlandó engedni, pl. a saját ház, az anyagi háttér. Ezek nélkül nem vállalnék gyerkőcöt. Hugom viszont 25 évesen férjhez ment 2 év randizgatás után, és még abban az évben bővült a családjuk.


Lehet, hogy akkor én nem számítok normálisnak, de én jól érzem így magam, max 5 éven belül már valószínű, hogy az én lábaim körül is futkosni fog két gyerkőc, de nem érzem, hogy le lennék maradva. :)


De lehet, hogy most hülyeséget írtam, és a kérdező az egyedülálló, családi tervek nélküli nőkre gondolt, velük nem tudom, mi a helyzet, csupa pár vesz engem körül :)

2014. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ előző! Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy mások szerint is értelmetlen-e ez az állítás, vagy én vagyok a hülye. :)
2014. máj. 12. 19:46
 15/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
aki esetleg egyetem alatt v korábban összefutott az emberével, a házasság nem lehetetlen 30 év alatt, de aki stabil hátteret akar, az valszeg először elkezdi a pályafutását, dolgozik pár évet egyetem után és csak utána vállal gyereket. So az már vastagon 30 körül van sztem...
2014. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam sem csúnyának,sem slamposnak,sem aluliskolázottnak.Pár év,és harminc leszek,de bennem még nem merült fel az esküvő,gyerek gondolata,bár tagadhatatlanul eljátszottam már vele.Kapcsolatom is van,jó ideje.Ha véget érne,tovább lépnék.Én abban hiszek,hogy akkor állapodj meg,amikor megértél rá,és ha ez a kor harminc felett érkezik el,az sem tragédia.Szerintem a kérdésben idézett sorok írója kissé maradi,szemellenzős felfogással bír.
2014. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha ennyire egyszerű lenne az élet.
2014. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 WheneverYouWant ***** válasza:
A kérdésre válaszolva.. nem 100% ban de nagy többségben igaz...
2014. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is 30 felett szültem (értelmiségi nőként), 30 évesen házasodtam (de előtte már pár évet együtt éltem a leendő férjemmel). Egyetemi csoporttársaimon végignézve, talán egy olyat tudok említeni, aki 30 alatt szült. Szóval a közvetlen környezetemben is cáfolja a többség a fenti állítást. (Kivételek persze mindig akadnak, de a kivételekből pont nem lehet általánosítani.)
2014. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azt hiszem itt is a korai gyermekvállalás szokásos következményeit szenvedi el éppen a kérdező :S

2014. máj. 14. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!