Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodott az exe miatt. Szakítsak, vagy legyek türelmes?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy hónapja egy 23 éves sráccal, jól megvoltunk, sőt...minden tökéletes volt, míg meg nem jelent az exbarátnője azzal a szándékkal, hogy újra összejöjjön az én barátommal. Mivel évekig együtt voltak (együtt is laktak már), a barátom elbizonytalanodott kicsit. Szakítottam vele ezért, de kb egy hét múlva újra összejöttünk, azt mondta, h én kellek neki és rájött h az exe iránt már nem érez semmit. Azt hittem, h tiszta lappal indulunk majd, de azóta is úgy érzem, h az exe még mindig képben van. Beszélgetnek facebookon, lájkolgatnak egymásnak... És már nem úgy áll hozzám a barátom, mint előtte: nem bókolgat annyit, nem mondja h szeret, érzem h bizonytalan még mindig kicsit. Néha nagyon aranyos velem, máskor meg bunkó. Mi lenne a legjobb? Ha szakítanék? V legyek még türelmes, hogy megértse az érzelmeit és elengedje az exét? Kicsit kellemetlen ez a mostani bizonytalanság...és hogy néha kedves,máskor bunkó.

22/L


2014. máj. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... sok reményt ne fűzz hozzá :S
2014. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek szakítás lesz a vége. :/
2014. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet rögtön el kell küldeni a halál fa..ára.Ennek az embernek te csak egy pótlék vagy,már bocs.Te döntesz,hogy első akarsz lenni,vagy csak egy tárgy.
2014. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha egyszer elbizonytalanodik akkor fogjukrá talán rendben van, de hogy veled bunkó és még utána se tudja ő se hogy mit akar... hát ezt ne. .... biztos meghatározó volt neki ez a pár év... szóval szerintem adj neki időt, de sok reményt ne fűzz hozzá. ez a harc még ki tudja meddig tart kettejük között. egyikük sem zárta le, ez egyértelmű,még ugyanúgy beszélnek... nos hát innentől kezdve csak egy ellensúly vagy...
2014. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!